Facebook Şifre Bulma Yöntemleri: %100 Çalışıyor!

Facebook Şifre Bulma

Facebook şifre bulma yöntemleri makalemizde sizler için, eğer Facebook hesabınızın şifresini unuttuysanız, geri alma yönteminden bahsedeceğiz.

.

Dönem dönem sosyal medya hesaplarımıza şifresiz giriş yapabildiğimiz, için telefon değiştirdiğimizde, veya uygulama verileri silindiğinde, uzun süredir girmediğimiz için soysal medya şifrelerimizi unutabiliyoruz. Bazen kayıtlı olan e-posta hesabımız üzerinden, bazen ise telefon numarası üzerinden şifreyi hatırlamasak dahi geri alabiliyoruz. Fakat bazı durumlarda ikisine de erişimimiz olamayabiliyor. Böyle durumlarda genellikle insanlar yeni hesap açıyor .Fakat biz size anlatacağımız yöntemler sayesinde, bağıntılı telefon numarasına veya e postaya erişimizin olmasa dahi Facebook hesabınızı nasıl geri alabileceğinizden bahsedeceğiz. İşte Facebook şifre bulma.

Facebook Şifre Bulma Yöntemleri: %100 Çalışıyor!

  • Telefon Numarası

Eğer hesabınız bir telefon numarasına bağlı ise, şifrenizi bilmeseniz dahi Facebook tarafından telefonunuza yollanacak 6 haneli SMS kodu sayesinde, hesabınıza giriş yapabilirsiniz. hatta yeni bir şifre dahi belirleyebilirsiniz. Bu yüzden eğer telefonunuz herhangi bir telefon numarasına bağlı ise, Facebook hesabınızı geri almanın oldukça kolay olduğunu söyleyebiliriz.

  • E-Posta Adresi

Eğer Facebook hesabınıza bağlı olan bir E-Posta hesabınız varsa, ve söz konusu e-postaya erişimiziniz varsa Facebook hesabınızı geri almak mümkün. Eğer Facebook hesabınıza bağlı olan e-posta adresinizin şifresini de hatırlamıyorsanız, ‘şifremi unuttum’ seçeneği ile SMS kodu alarak mail hesabınızı geri alabilirsiniz. Eğer e-posta hesabınızı da geri alabilmeniz mümkün değilse Facebook şifre bulma yöntemlerindeki son adımımızı uygulamanız gerekiyor.

  • Facebook İle İletişime Geçmek

Facebook Şifre Bulma

Facebook üzerinden hem e-posta hem de telefon numarasına erişimiziniz olmadığını belirttiğinizde, sizden üçüncü bir yöntem isteyecektir. Bu yöntemi uygulamak için ek bir e posta adresinize ihtiyacınız var. Facebook tarafından size sorulan soruların, doğruluğunun haberini vermek için yeni bir e posta adresi gerekiyor. Bu yüzden ilk adımda Facebook’un ulaşması için yeni bir e posta adresi açmanız gerekiyor. İlk adımı uyguladıktan sonra Facebook’un yönlendirmeleri çerçevesinde hesabınızı geri almak mümkün.

Facebook Şifre Bulma

 

Telefon numarası ve E posta adresinize erişimizin olmadığını belirttiğinizde, Facebook hesabınız hakkında osular yöneltiliyor. Örneğin hesapta paylaştığınız gönderiler, son kullandığınız şifreler, adınız, profil fotoğrafınız, ve kendi kimliğiniz ile çekeceğiniz fotoğraf ile birlikte Facebook’un yönlendirmelerini uyguladığınız takdirde kolaylıkla hesabınızı geri alabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Mitsubishi Electric’in kolaboratif robotu Melfa Assista, Cumhuriyetimizin 100. Yılını çizdiği resimlerle kutladı

. . . .