Flash TV Yayınlara Yeniden Başlıyor: Televizyon Dünyası Sarsılabilir!

Flash TV yayınlara yeniden

Bir zamanların fırtına gibi esen kanalı Flash TV yayınlara yeniden devam etme kararı aldı. 2019 yılında kapanan bu kanal genellikle eğlence odaklı programlar hazırlıyordu. Şimdi ise yeniden açılma kararı aldı. Hadi gelin konuyla ilgili bütün detaylara birlikte bakalım.

Kanal sahibi tarafından doğrulanan bilgilere göre Flash TV eğlence merkezli bir format ile geri dönüyor. Bu kanalın yaz ayında hayata geri dönmesi bekleniyor. Ayrıca Genel Müdürlük koltuğunda ise yine kanal içerisinde sunuculuk yapmış isimlerden bir tanesi geçecek. Böylece şirket adeta yine kendi içerisinde döndürülmüş olacak.

Özellikle Mahmut Tuncer ile birlikte yayınlanan halay programları ile bilinen Flash TV iyi bir mizah malzemesi veriyordu. Birçok insanın da eğlenerek izlediği programlar beklenmeyen bir şekilde kapatıldı. Herkes bunun nedenini daha çok izlenmemesi ile açıklamaya çalıştı. Ayrıca programlar sürekli kendisini tekrar etmeye başlayınca kapanma kararı aldılar.

Flash TV yayınlara yeniden başlayarak izleyici kitlesini toplayabilecek mi?

Kanalın sahibi olan Ömer Göktuğ ile yapılan bir röportajda kanalın geri döneceği kesin olarak ifade edildi. İş insanı Göktuğ formatın yeniden eğlence odaklı olacağını ifade etti. Türkülerin ve halayların haddinin hesabının olmadığı bir ortam geri gelecek gibi görünüyor. İşin aslına bakacak olursak Ömer Göktuğ yeniden dönmeyi Uzun süredir düşünüyordu.

Flash TV yayınlara yeniden

Konuyla ilgili yapılan açıklamalara göre gazeteci ve televizyon sunucusu olan Hakan Aygün genel müdürlük teklifi aldı. Kanal sahibi onun bu pozisyon ile yer almasını istiyor. Fakat kendisinden henüz net olarak bir cevap gelmedi.

Flash TV içerikleri neler olacak?

Türkiye’de halay ve halk oyunları denilince akıllara ilk olarak bu kanal geliyor. İşte tam da böyle bir nedenden dolayı format yine aynı olacak. Mahmut Tuncer ile halay programları düzenlenecek. Ayrıca yeni bazı projelerin başlatılması ihtimali var. Muhtemelen bunların hepsi harmanlanacak.

Bu kanalın dijital platformlarda yer alıp almayacağı ise henüz net olarak bilinmiyor. Fakat şimdilik böyle bir planları yok. Peki siz bu kanalın geri dönmesi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Televizyon Nasıl Temizlenir? Cihazınızın Ömrünü Uzatın

>> Google’dan Yazılım Geliştiricilerine Müjde: Daha Fazla Para Kazanabileceksiniz