Fortinet, sektörün en güvenilir kurumsal Wi-Fi çözümünü duyurdu

Fortinet, sektörün en güvenilir kurumsal Wi-Fi çözümünü duyurdu

PAYLAŞ

Dünyanın en yüksek performanslı siber güvenlik çözümlerini sunan Fortinet, bulut tabanlı FortiCloud yönetim sistemindeki geliştirmelerini ve bulut üzerinden yönetilen kablosuz erişim noktaları (AP) çözümlerinde yeni ürün serisini duyurdu. 

Fortinet’in siber güvenlik teknolojisinin doğrudan AP üzerinden çalıştığı yeni üründe FortiGuard Labs Threat Intelligence tehdit analiz ekibinin en son güvenlik güncellemeleri de bulunuyor. FortiAP-S serisi ile kurumlar, kurumsal kablosuz LAN yönetimini bulut üzerinden gerçekleştirmek istediklerinde artık güvenlikten taviz vermek zorunda kalmayacak.

 Fortinet-Logo

FortiAP-S serisi Fortinet’in yeni kablosuz erişim noktaları, şirketlerin WLAN kontrolcülerini ağları siber tehditlere karşı zayıflatmayacak şekilde ayrıştırmasını sağlıyor. Her bir FortiAP-S erişim noktası bulut tabanlı FortiCloud yönetim sistemi ile merkezi olarak yönetilebiliyor. Bu çözüm sayesinde Wi-Fi ağları sorunsuz bir şekilde kurulabilirken güvenlik, görünürlük ve kontrol artırılıyor. Böylece genel altyapı karmaşıklığının önüne geçiliyor. Bu çözüm, güvenli bir Wi-Fi ağ kurmak isteyen kurumların işlerini kolaylaştırıyor ve bulut yönetiminin ölçeklenebilirliği sayesinde binlerce alanda faaliyet gösteren yayılmış yapıya sahip kurumlar için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor. 

FortiAP-S serisi AP’ler; saldırı engelleme, web filtreleme, sahte AP tespiti, antivirüs güvenlik koruması,  detaylı uygulama kontrolleri ve daha birçok ileri düzey güvenlik özellikleri ile birlikte kuruluyor. Tüm bu özellikler endüstrinin önde gelen tehdit analiz merkezi FortiGuard Labs tarafından FortiAP-S ürünlerinin en son tehditlere karşı anlık olarak koruması amacıyla destekleniyor.

“İNTERNETE SANSÜR YASASI” YENİDEN GÜNDEMDE


CEVAP VER