Friends Reunion Tanıtım Videosu Sonunda Geldi: İşte Merak Edilen Sorular?

Friends Reunion tanıtım videosu
Google News Abone Ol

Friends Reunion tanıtım videosu bir süredir bekleniyordu. Ayrıca dizide yer alacak bazı ünlü isimler yine ayrı bir merak konusuydu.

Friends Reunion birçok kişinin merakla beklediği yapımlar içerisinde yer alıyordu. Bir döneme damgasını vuran Friends dizisinin özel bir bölümü olarak tasarlandı. Şu anda bile birçok kişi diziyi eski bölümleri ile beraber izliyor. 6 arkadaşın mizah dolu hikayelerini anlatan bu yapım çok beğenilmişti.

Türkiye’de de yine benzer yapımlar olduğunu biliyoruz. Her ne kadar aynı olmasa bile yine de kült diziler içerisinde yer alan Avrupa Yakası dizisi yer alıyor. Bu dizi ile ilgili de yine benzer fikirler ortaya atıldı ancak sadece fikir aşamasında kaldı. Friends dizisi ise ünlü isimlerle özel bölüm olarak yayınlanacak. Fakat buradaki çok önemli bir detayı belirtmek gerekiyor.

Friends Reunion tanıtım videosu normal diziden farklı olacak

Gelen son detaylara göre Friends Reunion diğerleri ile aynı olmayacak. HBO platformunda yayınlanması beklenen bu özel bölüm sadece tek bir bölüm olarak yayınlanacak. Yani yeniden dizi serisi hazırlanmayacak. En azından bu haberin olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle çok beğenilen eski diziler modern dünyaya uyarlandığında sonuçları biraz tatsız olabiliyor.

Friends Reunion tanıtım videosu

“The One Where They Get Back Together” ismi ile dönecek olan bu dizi 27 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanacak. Birçok kişi dizinin çok daha geç yayınlanacağını tahmin ediyordu. Bunun nedeni ise sürekli olarak çekim tarihinin ertelenmesiydi. Muhtemelen kısa bir senaryo olduğu için hızlıca yayınlamak istediler.

Friends Reunion tanıtım videosu oldukça sade

Yaylanan tanıtım videosu görebileceğiniz en sade videolardan bir tanesi. Çok kısa sürmesi ile birlikte aynı zamanda konu hakkında hiçbir fikir vermiyor. Fakat bu videodan sonra yayınlanan bir bilgi herkesi çok şaşırttı.

Dizide David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington gibi oyuncuların yer alacağı açıklandı. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri tanıtım videosu ile baş başa bırakıyoruz.

İlgili Haberler:

>> Netflix Türkiye Nisan Ayı Takvimi Açıklandı, Bakın Yayın Platformunda Neler Var Neler

>> 59 adet Çin uygulaması yasaklandı! Aralarında TikTok da var!


CEVAP VER