Fujitsu, geleceği İstanbul’a getiriyor

Fujitsu, geleceği İstanbul’a getiriyor


Fujitsu’nun dünyaca ünlü teknoloji turu Fujitsu World Tour, “İnsan Odaklı İnovasyon: Hiper bağlantılı dünyayı deneyimleyin” sloganıyla 17 Eylül’de İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde olacak.

Nisan ayında Helsinki’de başlayan Fujitsu World Tour, İstanbul’a kadar 18 kenti dolaşacak, 10 binin üzerinde bilişim ve iletişim sektörü uzmanını farklı etkinlikleri takip etmek için biraraya getirecek. Dünyanın en büyük teknoloji turlarından biri olan Fujitsu World Tour, katılımcılara Fujitsu’nun ileri teknoloji ve çözümlerinin, işlerin büyümesini nasıl sağladığını ve gelecekteki başarının nasıl şekilleneceğini gösteriyor. Etkinlikte yerel ve uluslararası uzmanlar çeşitli sunumlar, atölye çalışmaları, örnek uygulamalar ve yüz yüze görüşmelerle ziyaretçilerle biraraya geliyor.

1440662074_Fujitsu_Logo (1)

Fujitsu World Tour 2015, veri merkezi teknolojisi, mobilite, bulut, büyük veri ve sosyal medya gibi alanlardaki son trendleri bir araya getirirken, Fujitsu’nun uçtan uca hizmetleri, çözümleri ve ürünlerinin yarattığı değer zincirini de ziyaretçilerle buluşturacak. Son teknoloji inovasyonlar arasında kullanıcıların dokundukları görseli duyusal olarak da test etmelerini sağlayan haptic tabletten, iris taramalı akıllı telefonlar dek pek çok yeni ürün yer alıyor. Fujitsu’nun Ar-Ge çalışmalarının en önemli ayağı olan Fujitsu Laboratuvarları da insan odaklı inovasyon kavramının yön verdiği geleceğe yönelik ürünleriyle Fujitsu World Tour’un bir parçası olacak.

Etkinlikte; referans proje sunumları ile sektörün önde gelen kuruluşlarının, Fujitsu ürün ve hizmetleriyle iş yaşamlarında nasıl farklılık yarattıklarını aktaracakları sunumların yanı sıra yine sektörün önde gelen profesyonellerinin biraraya geleceği “Dijital Dönüşüm” başlıklı bir panel gerçekleştirilecek ve panelde yeni teknoloji ve kavramlarla, dünyamızın nasıl değiştiği tartışılacak.

Fujitsu World Tour 2015 programında, Fujitsu ve partnerleri, müşterilerinin iş yaşamlarında ve sosyal yaşamlarında bilişim teknolojilerini nasıl yeniden şekillendirebileceklerini aktaracak.

ÇEVİK STÜDYO UYGULAMASINA, INTERNATİONAL BUSİNESS AWARDS’DA ÖDÜL


CEVAP VER