Galaxy S23, Oyun Severler İçin İlgi Çekici Bir Özelliğe Sahip!

Samsung Galaxy S23 akıllı telefon serisi, sıkı mobil oyuncular için ideal bir özellikle geliyor. Bu sayede performans kaybı olmadan uzun süre oyun deneyimleri mümkün olabilir.

Samsung Galaxy S23 akıllı telefon ailesi, bünyesinde “Pause USB Power Delivery” adı verilen bir özellik bulunuyor. Yani USB üzerinden güç aktarım sürecini durdur.

Bu özelliği aktifleştirdiğinizde, şarj cihazınızdan gelen güç, telefonun pilini es geçerek direkt işlemciyi hedefliyor. Böylece hem pilin kullanım ömrüne zarar gelmiyor hem de yüksek performans sunan cihazın aşırı ısınmasının önüne geçilebiliyor.

Biliyorsunuz, pek çok oyuncu, oyun oynarken telefonunu şarja da takar. Bu, aynı anda hem işlemlerin yapılması hem de şarj sürecinin devam ettiği için cihazda ısınmalara yol açabilir. İşte Samsung’un Pause USB Power Delivery özelliği, ekstra ısınma faktörünü ortadan kaldırarak uzun süreler stabil oyun deneyimlerini mümkün kılabiliyor.

Bu tip bir özellik, mobil oyuncular için daha önce satışa sunulan Asus ROG Phone 6 Pro akıllı telefonda da bulunuyordu. Sony’nin Xperia cihazlarında da son yıllarda kullanıldığı bildiriliyor. Belli ki Güney Koreli Samsung, rakiplerini iyi analiz ediyor ve işe yarar çözümleri kendi cihazlarında da sunmak istiyor.

Tekrar etmek gerekirse bu özellik, Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra’da mevcut.

Galaxy S23, Oyun Severler İçin İlgi Çekici Bir Özelliğe Sahip!

Galaxy S23 ailesinin Türkiye fiyatları

Yeni akıllı telefonlar şu an ülkemizde de ön siparişte bulunuyor.

Galaxy S23 başlangıç fiyatı: 25 bin TL
Galaxy S23+ başlangıç fiyatı: 33 bin TL
Galaxy S23 Ultra başlangıç fiyatı: 41 bin TL

S23 Ultra, hem büyük ekranı hem de gelişmiş kamerasıyla fark yaratıyor

6.8 inç değerde devasa ekranı bulunan ürün, hem bir şeyler izlemek hem bir şeyler oynamak hem de okumak için fazlasıyla ideal. Ayrıca, Samsung S-PEN kalem desteği sayesinde hızlıca notlar alabilir, dosya paylaşımları gerçekleştirebilir ve çizimler gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün dikkat çekici taraflarından bir tanesi de kamera sistemi. Bu telefonda dörtlü kamera sistemi var: 200+10+10+12MP. 10X optik zoom, hibrit zoom ve OIS gibi teknolojileri bünyesinde barındıran kamera sistemi, bir gece vakti Dolunay fotoğrafı dahi çekebilmenize imkân sunuyor. Zaten yetkililer, bu ürünün gece çekimleri için fazlasıyla iddialı bir ürün olduğunu da dile getiriyor.

İlgili Haberler

>> GTA 5, Toplamda Kaç Milyon Adet Satıldı? Adeta Bir Servet Değerinde!