Samsung Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Pro Max Karşılaştırma: Hangisi Daha Hızlı!

Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Pro Max Karşılaştırma

Samsung Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Pro Max Karşılaştırma modellerinin hız testini sizler için yorumladık. İşte iki ezeli rakibin test sonuçları.

iPhone 14 serisi, geçtiğimiz yıl Eylül ayında piyasaya sürülmüştü: Dudak uçuklatan fiyat etiketi ile karşımıza çıkan serinin, gerek işlemci gerek kamera tarafında piyasanın en iyisi olarak anıldığını söyleyebiliriz: Apple’ın akıllı telefon konusunda istatistiklerde lider olduğunu biliyoruz. Fakat bazı dönemlerde aynı zamanlarda piyasaya sürülen rakip modellerden eksik kaldığı yönler olabiliyor. iPhone 14 serisinin tanıtımından 5 ay sonra tanıtılan Galaxy S23 serisi ile arasında olan hız testini sizler için değerlendireceğiz. Fakat bu hız testinde iki modelin tanıtım tarihleri arasında 5 ay olduğunu unutmayın. Yani Galaxy S23 serisinin rakibi iPhone 15 serisi olmalıdır. İşte Samsung Galaxy S23 ve iPhone 15 Pro Max arasındaki hız testinin sonuçları.

Samsung Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Pro Max Karşılaştırma: Hangisi Daha Hızlı!

Bu ayın başlarında tanıtılan Samsung Galaxy S23 Ultra, kıyaslama testimizi büyük başarıyla geçerek şu anda piyasadaki en iyi Android akıllı telefonlardan biri oalrak karşımıza çıkıyor. iOS tarafında Apple, aynı zamanda piyasadaki en iyi akıllı telefonlardan biri olan iPhone 14 Pro Max’e sahip. Peki Galaxy S23 Ultra ve iPhone 14 Pro Max yan yana yapılan hız testinde nasıl bir performans sergiledi?

PhoneBuff kanalındaki paylaşılan video ile hayranlar, bu ile beraber insanlar test sonuçlarını öğrendi. Bir hız testinde Samsung Galaxy S23 Ultra’nın Apple iPhone 14 Pro Max ile karşılaştırmasını videodan izleyebilirsiniz. Ancak Galaxy S23 Ultra, iPhone 14
Pro Max’i ilk turda yenmeyi başardı. Aradaki fark çok büyük değildi ama serinin önceki modellerinde Android modellerinin hiçbir konuda öne geçemediğini hatırlarsak, Android modellerinin artık biraz daha güçlendiğini. Eğer böyle giderse yıllar sonra iPhone modelleri ile hemen hemen yakın bir güce sahip olacağını söyleyebiliriz.

Siz de bu videoyu izleyerek Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Pro Max karşılaştırma videosu ile birlikte iki model arasında hız ve işlemci farkları görebilirsiniz .Genel olarak Andorid’in başarılı olduğu kulvarlar olsa da temel özellikler de  Apple’ın her zaman farkını konuşturduğunu görüyoruz. Sizin Galaxy S23 Ultra iPhone 14 Pro Max karşılaştırma  videosu hakkında düşünceleriniz nedir, yorumlar kısmında belirmeyi unutmayın.

İlgili Haberler

>> YouTube Video İndirme Yöntemleri!