iPhone 14 Rakibi En Güçlü Android Telefonlar!

iPhone 14 kaza

iPhone 14 rakibi en güçlü akıllı telefonlar listemizde sizler için iPhone 14 yerine tercih edilebilecek en güçlü modelleri listeledik. İşte detaylar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde iPhone 14 serisinin lansmanı gerçekleşti. Söz konusu lansmanda 4 farklı modelin bizleri karşıladığı belirtelim. Bu modeller, iPhone 14, iPhone 14 Pro, 14 Max ve 14 Pro Max olarak sıralanmış durumda. Türkiye fiyatları da belli olan modellerin dudak uçuklatıcı fiyatlara sahip olduğunu da belirtelim. Örneğin serinin en pahalı modeli olarak sunulan iPhone 14 Pro Max 1 TB’lık versiyonu, Türkiye’de 54.199 TL‘lik bir fiyat etiketine sahip. Seriye ait en ucuz model ise iPhone 14 modelinin 128 GB’lık versiyonu oluyor. Söz konusu modelin fiyatı ise 30.999 TL. Bu yüzden iPhone 14 serisinin, özellikle Türkiye’deki dolar kurundan dolayı bir hayli pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Çoğu kullanıcının aklında ise tek bir soru işareti var. iPhone 14 alınır mı? Tabii ki bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişir. Fakat Apple’ın ürünlerini kullanmayı seviyorsanız, genel olarak akıllı telefon tarafında iPhone’dan başka telefon kullanamayacağınızı düşünüyorsanız, iPhone 14 serisini almanız için önemli sebepler var. Fakat uzun süredir iPhone kullanmak istiyorsanız fakat bütçeniz yetmiyorsa, bir şekilde iPhone 14 serisine ait bir model almak istiyorsanız da almamanız için birçok neden bulunuyor. Özellikle Andorid tarafında Apple’ın dişli rakiplerinin olduğunu da belirtelim. İşte sizler için hazırladığımız iPhone 14 rakibi en güçlü telefonlar.

iPhone 14 Rakibi En Güçlü Android Telefonlar!

Samsung Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra

 

27.900 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan, Samsung2un amiral gemisi şerrinin en güçlü verisoynu Galaxy S22 Ultra, iPhone 14 serisi  yerine tercih edilebilecek en güçlü akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Fiyat tarafında da, rakibine göre çok daha uygun fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden iPhone 14 serisinden herhangi bir modele vereceğiniz para ile Samsung’un akıllı saat, kablosuz kulaklık ve amiral gemisi telefonu olmak üzere 3 cihazlı bir ekosistem dizebilirsiniz.

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 ve 9 Pro şarj

Henüz ülkemizde çok yaygınlaşmasa da OnePlus’ın amiral gemisi modellerinin ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Fiyat tarafına baktığımızda ise 22.000 TL’lik bir fiyat etiketi bizleri karşılıyor.

Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 Pro

Geçtiğimiz aylarda ülkemizde resmî olarak satışa sunulan Xiaomi 12 Pro modelini, hem kamera tarafında hem de teknik özellik, ekran vs. konusunda rakipsiz modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Fiyatı ise 26.000 TL civarında.

İlgili Haberler

>> iPhone 15 Pro Max Hakkında Bomba İddia Ortaya Atıldı: Samsung Bunu Duymasın