YouTube Video İndirme Yöntemleri!

YouTube Video İndirme

YouTube video indirme yöntemleri makalemizde sizler için en hızlı video indirebileceğiniz sitelerden bahsedeceğiz. İşte yöntemler.

Bildiğiniz üzere YouTube’dan video indirebilmek için çeşitli yöntemler bulunuyor. Dönem dönem söz konusu indirme siteleri kapatılsa da daha sonrasında farklı bir isim ile yeniden açılabiliyor. Fakat internette araştırarak bulabileceğiniz Youtube video indirme siteleri, genellikle düşük hızda indirme yapıyor. Yüksek hızda olsa dahi bazı sitelerde yalnızca 360p ile sınırlandırıldığını ve düşük çözünürlük sebebiyle pek de tercih edilmediğini belirtelim. Bu makalemizde ise sizler için yüksek hızda indirme yapabileceğiniz YouTube video indirme dönüştürücü web sitelerinden bahsedeceğiz. Aynı zamanda bu siteleri araştırırken, yüksek çözünürlükte indirme imkanı sunan siteleri de dahil etmeye çalıştık. Genellikle oluşturduğumuz listede 4K video indirme siteleri yer almasa da genel olarak 1080p video indirebileceğiniz web sitelerine yer verdik. İşte YouTube video indirme yöntemleri.

YouTube Video İndirme Yöntemleri!

SaveFrom

YouTube Video İndirme

Savefrom web sitesi sayesinde YouTube’dan video indirebilmek oldukça kolay. Hatta bunun için YouTube URL’sinde ufak bir değişiklik yaparak indirme sayfasında ulaşabilmek de çok kolay. Örneği ‘https://www.youtube.com/watch?’ şeklinde ilerleyen bir linkte YouTube ibaresinin başında bulunan tüm harfleri ve sembolleri silip, yerine ‘ss’ yazdığınız takdirde direkt olarak Savefrom web sitesinden indirme seçeneklerinin karşımıza çıktığını görüyoruz. Söz konusu sitede bazen 720p, bazen ise 1080p seçeneklerinin yer aldığını ve indirme işleminin de hızlı olduğunu ekleyelim.

YT1S

YouTube Video İndirme

Söz konusu site ile 1080p video indirmek mümkün hale geliyor. İndirme hızı ise Savefrom sitesinde göre biraz daha yavaş olsa da genel olarak hızlı bir indirmeye sahip. Bu siteyi de kullanmak için, indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayıp siteye yapıştırmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında istediğiniz çözünürlüğü seçip dönüştür kısmına tıkladığınız indirme tuşu karşınıza çıkacaktır.

YOUT

YouTube Video İndirme

Söz konusu web sitesi de yine savefrom mantığı ile çalışmakta. YouTube linkinde yer alan ‘ube’ kısmını sildiğiniz ve yalnızca yout.com/watch linki kalacak şekilde düzenlediğiniz takdirde söz konusu videonun indirme seçeneklerine aktarılıyorsunuz. Bu sitenin de oldukça kolay ve kullanışlı olduğunu belirtelim.

İlgili Haberler

>> YouTube 1080p Premium Video Özelliği Nedir?