Galaxy Z Flip 5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Yenilikler İle Geliyor!

Galaxy Z Flip 5

Samsung Galaxy Z Flip 5 ve Z Fold 5 modellerinin tanıtım tarihi belli oldu. İşte köklü değişiklikler ile gelecek serinin yeni modelleri.

Samsung Galaxy Z Flip serisinin son yıllarda tanıtılan yeni modellerine baktığımızda, Z Fold serisine göre daha kullanılışlı bir model olduğunu görüyoruz. Ayrıca pazarda Z Fold serisine göre daha çok ilgi gören bir model olarak da sunuluyor. Z Flip 4 serisinin, işlev tarafında sunduğu birçok artı bulunuyor. Kullanılabilirlik tarafında sunduğu artılardan en önemlisinin ise arka tarafındaki ekran olduğunu söyleyebiliriz. Seriye ait geçtiğimiz yıl tanıtılan son modelde de bu ekran bir hayli büyütülmüştü.

Yakında tanıtılan olan Galaxy Z Flip 5 modeli hakkında ortaya çıkan sızıntılara baktığımızda ise neredeyse katlanabilir ekranın yarısını kaplayacak kadar büyük bir arka ekran karşımıza çıkıyor. Ayrıca Z Fold 5 modelinde de köklü değişiklikler bekleniyor. İşte tanıtım tarihi belli olan ve ülkemizde de satışa sunulmasına kesin gözüyle bakılan markanın yeni katlanabilir akıllı telefon modelleri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Galaxy Z Flip 5 Tanıtım Tarihi Belli Oldu! Yenilikler İle Geliyor!

Galaxy Z Flip 5

Önümüzdeki Ağustos ayında gerçekleşmesi beklenen Samsung’un Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Flip 5, Z Fold 5, Galaxy Watch 6 serisi ve muhtemelen Galaxy Tab S9 serisi tanıtılacak. Lee Young-hee, bir sonraki Unpacked etkinliğinin kesin tarihini ve yerini açıklamadı.  Fakat Samsung’un 26 Temmuz’da bir etkinlik düzenleyebileceğine dair söylentiler ortaya çıktı. Normal şartlarda yılın Ağustos ayında serinin önceki modelleri tanıtılmıştı. Fakat tarihine biraz daha öne çekilme ihtimalinin mevcut olduğunu görüyoruz.

Galaxy Z Flip 5

Rapora göre, Samsung’un ilk karma gerçeklik kulaklığını yaklaşmakta olan Unpacked etkinliğinde tanıtabileceğine de işaret ediyor. Bu, kullanıcılara hem artırılmış hem de sanal gerçeklik sunan bir kulaklıktır. Samsung yakında Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5‘i piyasaya sürecek. Yürüyüşçüler, arka kameradan canlı yayın üzerine yerleştirilmiş okları takip ederek gidecekleri yeri bulabilirler. Önümüzdeki günlerde Samsung’un yakında gerçekleştireceği etkinlikte sevenlerine sunması beklenen modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> En Popüler Android Sürümleri Bakın Hangileri Oldu?