Samsung, Katlanabilir Ekranlı Yeni Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 İçin Heyecanlandırdı!

Katlanabilir Samsung cihazları

Samsung, yeni katlanabilir ekranlı telefonları için teknoloji severleri heyecanlandıran teaser detaylar paylaşmaya devam ediyor. Firmanın yakın zamanda gerçekleştirilecek Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 gibi ürünlerini resmiyete büründürmesi bekleniyor. İşte detaylar.

.

Güney Koreli Samsung, yaklaşmakta olan katlanabilir ekranlı telefonları için yeni bir teaser hazırladı ve “Esneklik, düz olmaktan çok daha iyidir” sloganını paylaştı. Buradan da anlaşılacağı üzere, firmanın şu sıra katlanabilir ekranlı telefonlar için daha fazla çalışma gerçekleştirdiğini ve yüksek beklentiler belirlediğini söyleyebiliriz.

Öyle ya, yakın zamana kadar katlanabilir ekranlı telefonlar için “az sayıdaki teknoloji meraklısına yönelik ürünler” yakıştırmaları yapılırdı. Şimdi ise düz ekranlı telefonların raflara kaldırıldığı, katlanabilir ekranlı ürünlerin kullanımlarının çoğaldığı bir tablodan söz ediliyor. Bu gerçek olur mu, tabii ki ilerleyen yıllarda göreceğiz, ancak geçtiğimiz yıl itibarıyla Samsung’un 10 milyon adet katlanabilir ekranlı telefon sevkiyatı gerçekleştirdiğini de hatırlatalım.

Samsung, Katlanabilir Ekranlı Yeni Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 İçin Heyecanlandırdı!

Samsung, sıradaki Unpacked etkinliğini 10 Ağustos’ta gerçekleştirecek. Burada Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 gibi katlanabilir ekranlı yeni ürünlerini resmi olarak ilk kez görme şansımız var.

Hazırlanan teaser videodaki bir detay da “Yeni Galaxy telefonları” ibaresinin yanında katlanabilir ekranlı telefon görselinin olması. Demek ki birden fazla telefon var, yani az evvel de belirttiğimiz gibi Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 ‘ü görmeye çok yakınız.

Bunlardan hariç olarak, bu etkinlikte Samsung’un yeni Galaxy Watch akıllı saat modellerini tanıtma ihtimali de bulunuyor.

Galaxy Z Fold 4 ve diğer yeni modeller için zamlı fiyatlar muhtemel

Sammobile’daki bilgilere göre Samsung, yakında tanıtılması beklenen Galaxy Z Fold 4 ailesi için yüksek fiyatlar düşünüyor. Avrupa’daki bir perakendeci, ürünün liste fiyatlarını 256GB için 1863, 512GB depolamalı versiyon için de 1981 euro olarak gösterdi. Muhtemelen fiyatlar, sırasıyla 1850 euro ve 2000 euro olacaktır. Zaten bir önceki seride yer alan modellere kıyasla 50 ve 100 euro’luk artışlar olacak.

Benzer bir durumun, başta da belirttiğimiz gibi diğer ürünlerde de görülmesi muhtemel. Aslında pek çok teknoloji sever, artık güncel katlanabilir ekranlı telefon modellerinde yavaş yavaş fiyat düşüşlerinin yaşanmasını bekliyordu. Sanırız bu bekleyiş, bu sene için gerçekliğe kavuşamayacak.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Pro ve Pro Max, Apple A16 İle Uçacak! İşte Geekbench Puanları!

. . . . .