Realme Watch 3 Tanıtıldı: Türkiye’ye Gelebilir!

Realme Watch 3

Realme Watch 3 akıllı saat tanıtıldı. İşte Türkiye’ye de geleceğine dair sızıntılar olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanda giyilebilir teknoloji ürünlere olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle teknoloji devlerinin son zamanlarda kullanıcılar ile buluşturduğu akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri, son zamanların en çok tercih edilen ve sevilen teknolojileri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca akıllı bilekliklere olan ilgi bir hayli arttı. Genel olarak akıllı bileklik fiyatlarının çok fark etmediğini söyleyebiliriz. Fakat sunduğu teknolojiler açısından önemli farklar olduğunu belirtelim. Geçtiğimiz günlerde, uzun süredir hakkında birçok sızıntıya şahit olduğumuz Realme’nin akıllı saati Watch 3 modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıkmıştı.

Sonunda söz konusu model tanıtıldı. Bununla beraber iki adet Bluetooth kulaklık ve PC monitörü de kullanıcıların beğenisine sunuldu. Monitörün Türkiye’ye gelmeyeceği düşünülürken, Bluetooth kulaklık modelleri ve Watch 3 akıllı saat modelinin Türkiye’ye geleceği iddia ediliyor. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Realme Watch 3 Tanıtıldı: Türkiye’ye Gelebilir!

Realme Watch 2 modelinin devamı olarak tabir edebileceğimiz Realme Watch 3 tanıtıldı. Söz konusu model Realme Watch 2 ile 2 Pro modeli arasında yer alıyor. 2 Pro’dan biraz daha güçsüz olarak nitelendirilse de ekran tarafında 2 Pro modeline kıyasla daha büyük bir ekran bizleri karşılıyor. Watch 3 modeli, 1.8 inçlik oldukça parlak bir ekran ile sevenlerini karşılayacak. Ayrıca tasarım detaylarını incelediğimizde, serinin önceki modellerine göre daha ince çerçeveler bizleri karşılıyor. Bu ekranda bulunan çerçeveler ise, kıvrımlı bir yapıya sahip.

Realme Watch 3

Daha önceki modellerin yalnızca Pro versiyonlarında telefon görüşmesi özelliği destekleniyordu. Fakat artık Watch 3 serisinin Pro olmayan versiyonunda da akıllı saat üzerinden telefon görüşmesi gerçekleştirilebilecek. Zaten serinin Pro versiyonu henüz tanıtılmadı. Önümüzdeki aylarda Watch 3 Pro modelinin tanıtılması bekleniyor.

Diğer özellikleri değerlendirdiğimizde de akıllı saatlerde görmeye alışık olduğumuz, spor modları, kalp atış hızı sensörüi kandaki oksijen oranının ölçülmesi gibi özellikler bnizleri karşılıyor. Tipik kullanımda 7 günlük kullanım ömrü sunan model, 340 mAh’lik pil ile bu özelliği sağlıyor. Ortalama 45 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan Realme Watch 3 modelinin Türkiye’ye de geleceği iddia ediliyor. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> WhatsApp Hesabınız Çalınabilir! WhatsApp İki Adımlı Doğrulama Nasıl Açılır?