Galaxy Z Fold 5 Hızlı Şarjda Sınıfta Kaldı!

Galaxy Z Fold 5

Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerinin şarj hızı belli oldu. İşte yakında tanıtılması beklenen markanın yeni katlanır telefonları hakkında tüm detaylar.

. .

Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlarının dahi hızlı şarj tarafında pek de başarılı olmadığını biliyoruz. Piyasadaki Çinli markalara baktığımız zaman orta segment modellerde dahi 67W veya 120W hızlı şarj desteğine sahip akıllı telefonlar karşımıza çıkarken, Galaxy S23 serisinde 25W hızlı şarj desteği yer alıyordu. Bu yüzden Samsung’un hızlı şarj desteğine sahip akıllı telefonların, sınıfta kaldığını söyleyebiliriz. Markanın, en üst düzey teknolojileri ile donattığı katlanabilir akıllı telefonlarında da benzer şarj özellikleri karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz günlerde hakkında birçok ayrıntısına şahit olduğumuz Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerinin şarj konusunda, S23 serisinden daha başarılı olacağına dair iddialar mevcuttu. Ne yazık ki beklenildiği gibi olmadı. Çünkü Samsung, katlanır akıllı telefonlarında S23 serisinde karşımıza çıkan şarj teknolojisi ile devam edecek. İşte yakında tanıtılması beklenen yeni modeller hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Galaxy Z Fold 5 Hızlı Şarjda Sınıfta Kaldı!

Samsung, 25W şarjlı katlanabilir bir akıllı telefonu yeniden piyasaya sürmek istiyor. Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 modelleri 3C listesinde yer alıyor. Samsung’un başarısı kanıtlanmış EP-TA800 şarj cihazıyla çalışıyor. Galaxy Z Fold 5 (SM-F9460) ve Z Flip 5 (SM-F7310) önceki modellerle aynı şarj hızına sahip, ancak son perakende paketlerinde şarj parçası standart olarak yer almıyor.

Galaxy Z Fold 5

3C veri tabanından Galaxy Z Fold 5 (SM-F9460) ve Z Flip 5 (SM-F7310) 3C veri tabanından Galaxy Z Fold 5 (SM-F9460) ve Z Flip5 (SM-F7310) Galaxy yonga setinin 2. Nesil’inde piyasaya sürülecek. Hem Z Fold 5 hem de Z Flip 5‘in, Samsung’un eski katlama cihazlarında bulunan rezil ekran kırışıklığını “gizlemek” amacıyla yeni bir damlacık menteşe tasarımına sahip olduğu söyleniyor. Söz konusu serinin Ağustos ayında tanıtılacağına dair iddialar mevcut. Önümüzdeki günlerde ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni modeller hakkında daha fazla detaylar ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Vivo Y78+ 5G OIS Özelliği İle Fark Yaratacak!

. . . . .