GeForce Now Türkiye Fiyatlarına Zam Geliyor! İşte Yeni Tarifeler

GeForce Now Türkiye fiyatlarına zam yolda. Eğer henüz bu servise abone değilseniz ve olmayı düşünüyorsanız, yeni tarifeler devreye girmeden acele edin!

GeForce Now Türkiye fiyatlarına zam geliyor. Servis, ülkemizdeki üyelerine e-mail göndererek yeni fiyat tarifesi hakkında ön bilgilendirme yaptı.

GeForce Now Türkiye fiyatları:

18 Mart 2023 tarihinden itibaren alınacak yeni üyeliklerde, seçimlere göre fiyatlar aşağıdaki gibi olacak:

1 aylık premium: 190 TL
3 aylık premium: 450 TL
6 aylık premium: 790 TL
11+1 aylık premium: 1380 TL.

Bugün, ayın 17’si ve şu an siteye girip baktığınızda, hâlâ eski fiyat tarifelerinin geçerli olduğunu görüyorsunuz. Eğer alma düşünceniz var ise, servis yetkililerinden bilgi alıp hemen hareket etmenizde yarar var. Aksi durumda zamlı tarifelerle karşılaşacaksınız.

GeForce Now Türkiye Fiyatlarına Zam Geliyor! İşte Yeni Tarifeler
An itibarıyla sitede hâlâ eski fiyat tarifeleri görünüyor…

Oynamak istediğin oyunu bul. İstediğin yerde oynamaya başla!

GeForce NOW’ın sürekli yeni oyunlarla güncellenen kütüphanesindeki yüzlerce oyun arasından istediğine tek tıkla erişebilirsin. Unutma GeForce NOW birçok dijital oyun mağazasıyla entegre olarak çalışır. Bu mağazalardaki kütüphanende bulunan oyunları rahatça oynayabilirsin!

GeForce Now oyun kataloğunda yüzlerce popüler oyun mevcut. Battlefield’tan Alan Wake’e, Assassin’s Creed’ten Need for Speed’e kadar pek çok popüler serinin üyeleri burada mevcut.

Tüm listeye göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

GeForce NOW nedir?

GeForce NOW, Nvidia’nın bulut tabanlı oyun sistemi olarak hizmet veriyor. Servisin en güzel tarafı, oyun oynamak için iyi bir PC sistemine ihtiyacınızın olmaması. Çünkü oyunlara bulut sistemi üzerinden erişiyorsunuz ve bu da PC donanımlarınızı önemli ölçüde zorlamıyor. Tabii iyi bir internet bağlantınızın olması önemli.

Nvidia, bir yandan bulut tabanlı oyun desteği sunarken, bir yandan da gelişmiş teknolojilerini sunuyor. Örneğin…

Nvidia RTX, yani ışın izleme teknolojisi sunuluyor. Böylece destekli oyunlarda yansıma efektleri ve daha etkileyici ışık/gölge detaylarıyla karşılaşabiliyorsunuz.

Belki de en güzel tarafı ise, herhangi bir ekran kartı sürücüsü güncellemesi ya da oyun güncellemesiyle uğraşmayacak olmanız. Siz sadece tıklayıp oyuna gireceksiniz. Güncelleme işlemlerini sistem otomatik hallediyor.

İyi bir performans elde edebilmek için 15Mbps (720p 60FPS) ya da 25 Mbps (1080p 60FPS) internet bağlantı hızınız olmalı.

Kısa aralıklarla oyun kütüphanesine yeni oyunların dahil olacağını da belirtelim.

Peki siz, GeForce Now Türkiye fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler

>> En İyi Kameralı Telefonlar: Xiaomi 13 Pro, iPhone 14 Pro, Galaxy S23! Hangisi Daha İyi?