General Mobile, TOD ile Yeni Bir İş Birliğine İmza Attı

Üstün kalite standartlarında, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil çözümler sunan General Mobile, Türkiye’nin en yeni içerik platformu olan TOD ile yeni bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında kullanıcılar General Mobile E-tab 20 tabletini satın aldıklarında 12 aylık TOD eğlence paketine de sahip olabiliyor.

Türkiye’nin akıllı mobil çözümlerinin öncü markası olan General Mobile, Türkiye’nin en yeni içerik platformu olan TOD ile yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. Kullanıcılar digiturkburada.com üzerinden yapacakları General Mobile alışverişlerinde, 4.799 TL değerindeki E-tab 20 tablet satın alma işlemini tamamladıktan sonra 12 aylık TOD eğlence paketine sahip olabiliyor.

Anı yakalayın, sınırları kaldırın

Şık metalin tasarımı ile göz dolduran E-tab 20 tablet, net görüntü deneyimi ve 10.1″ Full HD gelişmiş ekran teknolojisi sayesinde yaratıcılığın sınırlarını kaldırıyor. 8MP arka kamera ile anı yakalamanızı, 5MP ön kamera ile fiziksel sınırları kaldırarak hayatınızı her anlamda keyifli hale getiriyor. E-tab 20, 8 çekirdekli işlemcisi ve 4GB RAM ile fark yaratacak bir deneyim yaşatırken, 64GB dahili hafızası ile dosyalarınızı rahatlıkla saklayabilme imkanı sunuyor. Ayrıca E-tab 20 7000mAh bataryası ile E-tab ailesinin şimdiye kadarki en büyük pili ile kesintisiz gücün keyfini doyasıya yaşatıyor.

TOD Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde!

12 aylık TOD eğlence paketine sahip E-tab 20 tablet kullanıcıları, TOD mobil uygulamasını Google Play’den indirebilir, www.todtv.com.tr adresinden tek tıkla tüm eğlence içeriklerine dilediği zaman dilediği yerden ulaşabilir.

General Mobile, TOD ile Yeni Bir İş Birliğine İmza Attı

İlgili Haberler

>> Realme GT 5: Yeni Nesil Teknoloji ve Tasarım Harikası!