Google Pixel Watch Görselleri Bir Kez Daha Sızdırıldı!

Pixel Watch

Google Pixel Watch akıllı saat modelinin görseller bir kez daha sızdırıldı. İşte uzun süredir beklenen model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Google’ın giyilebilir teknoloji tarafında konuşulan şirketler arasında yer aldığını biliyoruz. Öyle ki, söz konusu Pixel serisine ait akıllı saatler, bir hayli ilgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde Google Pixel Watch modeli hakkında birçok detay ortaya çıkmıştı. Hatta sızdırılan bütün özelliklerin, kullanıcıları heyecanlandıracak düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Tasarım detayları ile de mest eden model, uzun süredir bekleniyordu. Fakat sonunda yeni cihaz hakkında, sevenleri de pek de memnun etmeyecek bir gelişme yaşanmıştı. Pek çok aksaklık yüzünden tanıtımı sürekli ertelenen Google’ın akıllı saat modelinin resmî tanıtım videosu, geçtiğimiz haftalarda sevenlerinin beğenisine sunuldu. Fakat söz konusu modelin net tanıtım tarihi hakkında henüz Google tarafından paylaşılan bir açıklama bulunmuyordu.

Sonunda yeni model hakkında artık daha fazla ayrıntıya sahip olduğumuzu belirtelim. Google Pixel Watch modelinin görselleri sızdırıldı. Ayrıca bu görsellerden sonra tanıtım tarihinin de yakın olduğu söyleyebiliriz. Henüz söz konusu modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında net bir detay olmasa da Türkiye’ye geldiği takdirde ilgi gören saatler arasında yer almasını bekliyoruz.

Google Pixel Watch Görselleri Bir Kez Daha Sızdırıldı!

3 farrklı renk seçeneği ile gelen model, siyah, beyaz ve gümüş renklerine sahip olacak. Önümüzdeki günlerde Google’ın gerçekleştireceği etkinlikte Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modellerinin tanıtılması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde söz konusu etkinlikte Pixel Watch modelinin de tanıtılacağı iddia ediliyordu. Fakat Google tarafından henüz bu konuda net bir açıklama olmadığını ekleyelim.

Google Pixel Watch

Yakında gerçekleşecek olan etkinlikte Pixel Watch modelinin tanıtılacağına dair herhangi birr umudumuz bulunmuyordu. Fakat Pixel Watch modellerinin renk seçeneklerinin ve yüksek çözünürlüklü görsellerinin sızdırılması, Pixel 7 modelleri ile beraber akıllı saatin de tanıtılabileceği ihtimalini kuvvetlendirdi. Fakat henüz ortada hala bir netlik bulunmadığını belirtelim. Söz konusu lansman gerçekleştiğinde yeni modelin sunduğu özellikler dahil tüm bilgiler ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Redmi Pad Tablet Tanıtıldı: Türkiye’ye Gelirse Yok Satar!