GTA 5 Online Oyuncuları Bu Hafta 1.7 Milyon GTA Dolara Kadar Bonus...

GTA 5 Online Oyuncuları Bu Hafta 1.7 Milyon GTA Dolara Kadar Bonus Kazanabilir!


GTA 5 Online gelecek hafta için bonusları ve indirimleri açıkladı. Oyuncular bu hafta gerçekleştirilen güncelleme sayesinde 1,7 milyon dolarlık bonus sahibi olabilecekler. 

İlk olarak, daha önce GTA 5 Online girişi yapmadıysanız ilk girişinizde otomatik olarak 500.000 GTA kazanacaksınız. Oyunu Epic Games Store’da ücretsiz indirdiyseniz ve hala oynamadıysanız şimdi tam zamanı diyebiliriz. Twitch Prime hesabını Rockstar Social Club hesaplarına bağlayan oyunculara GTA 200.000 dolar bonus verecek. Bu rakam oyunculara dağıtılacağı için borusun sonlandırılması birkaç gün sürebilir. Yani hala vaktiniz var.

GTA 5 Online günlük hedefler, 15. Sıradan açılıyor ve size günde üç kez hak tanınıyor. GTA’dan 1 milyon kazanmak istiyorsanız önümüzdeki hafta on tanesini tamamlamanız gerekiyor. 27 Mayıs’a kadar vaktiniz var, bu yüzden 1 milyon için elinizi hızlı tutmalısınız.GTA 5 Online

Bu arada Hunting Pack, bu haftanın üçlü ödül modu. Ve oyunculara bu modlarda başarılı olursa 3x GTA Dolar ve RP veriliyor. Freemode etkinlikleri de bu hafta üç kez ödül dağıtacak. Mobil Oyun Ödülleri ve Stockpile it dalaşları size normal ödemenin iki katını verecek. Bu haftanın önemlli olduğunu ödülleri duyunca siz de anlamışsınızdır.

GTA 5 Online Bu hafta ayrıca Mavi Jock Cranley Tulumu da bulunuyor. Böylece gerçek bir cesaret abidesi gibi giyinebilirsiniz. Bravado Half-Track bu haftanın Lucky Wheel arabası. Bu araçla da keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Diğer freebies ve indirimler: Bombalar ve cephane bu hafta ücretsiz. Yıldızlar ve Çizgiler, Kartal Pençesi, Kartal Pençe Bayrağı, Mücadele Özgürlüğü dahil ücretsiz. Bunları  Mobil Operasyon Merkezi bölümünden alabiliyorsunuz. Ayrıca birçok şey de indirim var. Özellikle yüzde 50 indirim olan ürünler ilgi çekici.

GTA 5 Online Araç İndirimleri Listesi

  • Truffade Thrax:% 40 indirimli
  • Declasse Scramjet:% 40 indirim
  • TM-02 Khanjali:% 40 İndirim
  • Tüm Yatlar: 40% indirim
  • BF Rampa Buggy:% 50 indirimli
  • Mamut Patriot Stretch:% 50 indirimli
  • Buckingham Akula:% 50 indirim
  • Volatol:% 50 indirimli
  • Mamut Tula:% 80 indirimli (yalnızca Twitch Prime)
  • Grotti Furia:% 60 indirim (yalnızca Twitch Prime)

GTA 5 Online ve Grand Theft Auto’nun sahibi olan ana şirket Take-Two’nun şu anda geliştirilmekte oldupu 93 oyunu var. Bunlardan herhangi birinin yeni bir GTA olup olmadığı konusunda ise bir bilgi yok. GTA 5  çok iyi işler yapmaya devam ediyor ve şu anda 130 milyondan fazla kullanıcısı var.

>> GTA 5 Bedava Olarak Epic Games Mağazasından İndirilebiliyor! İşte Detaylar…


2 YORUMLAR

CEVAP VER