GTA 6 Ne Zaman Çıkacak: Yeni Sızıntılar Gündemde!

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak

GTA 6 ne zaman çıkacak belli oldu. Rockstar Games’in en sevilen oyun serisine bir yenisi daha ekleniyor. İşte sevilen seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

GTA 5 piyasaya sürüldükten sonra uzun bir süre geçmesine rağmen, GTA 6 hakkında yeni bir gelişme duymamıştık. zaman zaman hakkında sızıntılara şahit olsak da, yeni oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğine dair net bir tarih bulunmuyordu. GTA 5’ten sonra GTA 5’in Online Sürümü ile beraber hasılat konusunda piyasanın zirvesinde olan Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 oyunu ile birlikte, en çok sevilen oyunlarına bir yenisini daha ekledi.

Gerçekçi oyun motoru ve RDR 2’nin de Online modu ile birlikte, GTA 6’yı unutturacak bir deneyim yaratmayı başardı. Fakat sonunda GTA 6 hakkında yeni  gelişmeler yaşandı. Artık yeni oyunun piyasaya sürülme tarihinin az da olsa netleştiğini söyleyebiliriz. Türkiye fiyatı tarafında ulaşılabil bir oyun olur mu, veya ülkemizde oyun bilgisayarına sahip kesimini, ne yazık ki çok da yüksek grafik birimine sahip bilgisayarlara sahip olmamasından dolayı elde etmesi ve yüksek grafiklerde oynanması mümkün olacak mı henüz bilinmez fakat söz konusu oyunun piyasaya sürülme tarihinin hemen hemen belli olduğunu söyleyebiliriz. İşte tüm sızıntılar.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak: Yeni Sızıntılar Gündemde!

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak

GTA 6 ne zaman çıkacak belli oldu. Rockstar Games tarafından yıllardır üzerine çalışılan oyunun, çok büyük bir makas olsa da hangi yıllarda piyasaya sürüleceği belli oldu. Ortay çıkan detaylara göre GTA 6, 2024 Nisan ile 2025 Mart tarihleri arasında piyasaysa sürülecek. Söz konusu oyunun 2024 veya 2025 yılında kesin olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Tabii ki Rockstar Games bir süreriz yaparak yeni oyununu Nisan ayında piyasaya sürer mi henüz belirsiz. eğer Rockstar tarafından bir sürpriz ile Nisan ayında piyasaysa sürülürse, GTA 6’nın tanıtılmasına bir yıldan daha az bir süre kaldığını söyleyebiliriz.

Yeni oyunun fiyatı ve sistem gereksinimleri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde Rockstar’ın en çok ilgi görmesi beklenen oyunu hakkımda daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Apple M2 Ultra İşlemci Intel ve AMD’ye Meydan Okuyor