Samsung Tablet Devasa Ekranı İle Ortaya Çıktı!

Samsung Tablet

Samsung tablet modeli devasa ekranı ile ortaya çıtaktı . İşte sertifikasyon web sitelerinde görülen model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung’un tablet alanında bir hayli başarılı markalar arasında yer aldığını biliyoruz. Kullanıcıların bir tabletten en önemli olarak gördüğü özellik ise, büyük bir ekran .Son zamanlarda piyasaya sürülen tabletler ise 10.1 inçlik ekranlar ile karşımıza çıkıyor. Ekran panellerinin çözünürlüğü arttıkça ise, daha büyükte dizi/film izlemeye isteği oluşmaya başladı. Samsung ise gelişen teknolojiye ayak uyduruyor ve devasa ekrana sahip tableti ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. Yakında ilk olarak, ABD’de piyasaya sürülecek olan tablet modeli 14.6 inçlik bir ekrana sahip olacak. İşte yakında Türkiye’ye de giriş yapması beklenen, bazı sertifikasyon kuruluşlarının web sitelerinde teknik özellikleri ile sızıdırlar yeni tablet hakkında rotaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Tablet Devasa Ekranı İle Ortaya Çıktı!

Samsung’un 2023 premium tableti Galaxy Tab S9 Ultra, FCC’den sertifikasını aldı. Yaklaşan Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan tabletin Temmuz sonunda Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 ile birlikte tanıtılmasını bekliyoruz. Güney Kore’nin Seul kentinde düzenlenecek etkinlikte tanıtılacağı biliyoruz. Söz konusu etkinliğin 26 Temmuz tarihinde olacağı iddia ediliyor. Ayrıca anı etkinlikte Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic modelleri de tanıtılacak. Her Ortaya çıkan ayrıntıları incelediğimizde, FCC raporu Galaxy Tab S9 Ultra’nın teknik özellikleri hakkında pek bir şey açıklamıyor. Ancak önceki söylentilere göre ekranı hakkında bazı detayları öğrendik.

Samsung Tablet

Samsung tablet modeli, 120 Hz yenileme hızına sahip olası bir 14.6 inç OLED ekran ile sunulacak olan model, Galaxy TAB S9 Ultra modeli için Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini destekleyecek. Yapılandırma seçenekleri 8 GB RAM / 128 GB depolama, 12 GB RAM / 256 GB depolama ve 16 GB RAM/512 GB depolamadır. FCC Sertifikalı Galaxy Tab S9 Ultra – Samsung’un yakında çıkacak olan Premium 14,6 inçlik tableti ABD sertifikalıdır. FCC onaylı Galaxy Tab S9 Ultra 256GB ve 512GB sürümleri, son teknoloji UFS 4.0 depolama, 128GB kullanır. Bu modelin UFS 3.1 kullandığı bildirildi.

Samsung Tablet

Yeni Samsung tablet, 11.200 mAh devasa pil, 45W hızlı şarj ve IP68 toz ve su direnci ile ışıkları açık tutar. Teorik olarak, tablet toz geçirmez olmalı ve 30 dakikaya kadar yaklaşık 1,5 metre derinliğe kadar temiz suya batırılmalıdır. Önümüzde günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali hakkında daha fala detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Twitter Rakibi Sızdırıldı: Meta Tarafından Geliştiriliyor!