Haftanın Büyük Kazandıran Kripto Paraları Bakın Hangileri Oldu

Bitcoin 100 bin dolar

Haftanın büyük kazandıran kripto varlıklarını sizler için açıkladık. Düzenli olarak yenilediğimiz bu liste ile birlikte piyasayı daha yakından takip edebilirsiniz.

Kripto para dünyası tahminlerin çok daha üzerinde hareketli vakitler geçiriyor. Burada bazıları servetinin çok büyük bir bölümünü kaybederken kimileri ise iyi miktarda kazanç elde edebiliyor. Bu nedenle kripto para dünyasının hem çok tehlikeli hem de büyük kazançlara gebe olduğunu söyleyebiliriz.

Bu haftanın en fazla kazandıran kripto para birimlerine baktığımızda ise karşımıza ilk olarak APE çıkıyor. Birçok borsada listelenmesi nedeniyle bu kripto para birimi büyük bir önem kazandı. Binance gibi dev borsalarda hemen listelendi. Bu hafta içerisinde yatırımcısına yüzde 39,73 oranında kazanç sağladı.

Haftanın büyük kazandıran kripto varlıkları

En iyi miktarlarda kazanç sağlayan kripto para birimlerine baktığımızda bizleri ikinci sırada GMT karşılıyor. Haftalık değişimine baktığımızda yüzde 27,49 olduğunu görüyoruz. Yani bu hafta 1000 dolar yatıran birisi 274 dolar düzeyinde kazanç elde etti.

Haftanın büyük kazandıran kripto

Kripto para birimlerinden en fazla kazanç sağlayan bir diğer dijital varlık ise Kava oldu. 24 saatlik hacmine baktığımızda 213 milyon dolarlık bir hacim olduğunu görüyoruz. Bu gerçekten de oldukça yüksek. Bu hafta yatırımcısına yüzde 17 oranında kazanç sağladı. Böylece en fazla kazandıran kripto para birimleri listesinde yer aldı.

Beklenmeyen yükseliş atakları görülüyor

Özellikle son dönemlerde beklenmeyen yükseliş ataklarının olduğunu görüyoruz. Mesela Cake bunlardan sadece bir tanesi. Uzun bir süredir yükselemeyen bu kripto para birimi aniden yüzde 15 seviyesinde yükseliş yakaladı. Böylece fiyatını 7 doların üzerinde tutmayı başardı.

CRV coin birden yükselen bir diğer dijital varlık olarak bizleri karşılıyor. Beklenmeyen bir şekilde fiyatı artan bu kripto para birimi yatırımcısının yüzünü güldürdü. Haftalık değişimine baktığınızda yüzde 17,23 düzeyinde artış kaydettiğini görüyoruz. Konu ile ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralarda Kaybetmek İstemiyorsanız Bunlara Dikkat Edin

>> Kripto Para Madencileri Çok Tedirgin: ABD Yasak Getirebilir