Haftanın Kazandıran Kripto Paraları Bakın Hangileri Oldu (31 Mayıs – 07 Haziran)

Türkiye'de bu kriptolara

Haftanın kazandıran kripto paraları sonunda belli oldu. Özellikle bazı dijital varlıklar diğerlerine oranlar çok daha fazla kazanç sağladı. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

Dijital varlıklar paranızı çok rahat bir şekilde katlama imkanı sunan bir alan. Fakat riskleri hiçbir zaman unutmayın. Bir anda paranızın sıfırlanma ihtimali bile var. Açıkçası bununla karşılaşan kullanıcı sayısı ne yazık ki az değil. Yani paranızın tamamından olmak istemiyorsanız dikkatli yatırım yapmanızı öneriyoruz.

Her ne kadar risk düzeyi yüksek olsa bile yine de kazancınız çok ciddi şekilde artabilir. Kripto para dünyası yüksek kazançların elde edildiği bir dünyadır. Yeter ki mantıklı bir şekilde yatırım yapma taraftarı olun. Bu haftaya baktığımızda bazı dijital varlıkların en çok kazandıran türü Waves oldu. Sadece bir hafta içerisinde yüzde 89 seviyesinde yükseldi.

Haftanın kazandıran kripto paraları

Kripto para dünyasında bu hafta kazandıranlar içerisinde HNT bir başka önemli yere sahip. Haftalık olarak yüzde 28 oranında bir değişim yakaladı. 24 saatlik değişimine baktığımızda ise 36 milyon dolarlık bir yükseliş var. Elbette burada bahsettiğimiz hacim.

Haftanın kazandıran kripto paraları

ADA en fazla dikkat çeken bir diğer kripto para birimi olarak ön plana çıkıyor. Haftalık değişimine baktığımızda yüzde 18 oranında bir yükseliş var. Bu kripto para birimi sadece 24 saat içerisinde hacmine 440 milyonluk ekleme yaptı. Sadece bu bile kripto paranın fiyatını önemli ölçüde arttırmaya yetti.

Kripto paralarda geçici bir yükseliş var

Bu haftanın kazandıran kripto para birimlerine baktığımızda XLM önemli bir konumda. Bu kripto para birimi sadece bir hafta içerisinde yüzde 15 oranında bir yükseliş yakaladı. Tüm bu yükselişlere baktığımızda aslında sahte olma ihtimali ortaya çıkıyor.

Özellikle bazı sert düşüş dönemlerinde kısa süreli yükselişler görülebiliyor. İşte tam da böyle bir dönemde olma ihtimalimiz yüksek. Bu nedenle geçici yükselişlere aldanmamakta yarar var.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralar Psikolojik Bozukluğa Neden Oluyor: Uzmanlar Uyardı

>> Haziran Ayında Yükselecek Kripto Para Birimleri Bakın Hangileri Olacak