Haziran Ayında Yükselecek Kripto Para Birimleri Bakın Hangileri Olacak

Haziran ayında yükselecek kripto

Haziran ayında yükselecek kripto para birimleri ile birlikte yatırımcılar rahat bir nefes alacak. Peki hangi dijital varlıklarda yükseliş bekleniyor.

Özellikle son dönemlerde bazı kripto para birimlerinin ciddi düşüş yaşadığını görüyoruz. Ne yazık ki bu düşüş bir türlü engellenemiyor. Kripto para piyasalarının art arda 8 hafta boyunca düşüş yaşaması çok büyük hayal kırıklığı yarattı. Mesela Bitcoin bile karışık sinyaller veriyor.

Bazıları dijital varlıkların önümüzdeki hafta yeniden yükseleceğini tahmin ediyor. Zaten Bitcoin 30 bin doları aştı ve bu durum büyük bir umut yarattı. Birçok yatırımcı kripto para biriminin önümüzdeki haftalarda 40 bin dolara kadar yükseleceğini düşünüyor. Ancak dijital varlıklardan bazıları diğerlerine oranla çok daha hızlı yükselecek. mesela GLMR bunlardan bir tanesi.

Haziran ayında yükselecek kripto varlıklar

Önemli ölçüde yükseliş beklenen kripto para birimleri içerisinde ilk sıralarda yer alan GLMR Haziran ayında yeniden yükseliş yakalayabilir. MANA ise yine en fazla yükselme ihtimali olan bir diğer kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Metaverse projelerinin 2021 yılının son çeyreğinde daha popüler olduğu görülmüştü. Şimdi yeniden aynı dalga yakalanabilir.

Haziran ayında yükselecek kripto

En fazla yatırım alma ihtimali olan bir diğer kripto para birimi ise ASTR olarak ön plana çıktı. Polkadot üzerinde Ethereum çözümlerini destekleyen bu dijital varlık birden fazla blockchain sanal makineyi destekliyor. Çok zincirli bir akıllı sözleşme olması onu ön plana çıkarıyor.

MINA ve KDA favoriler arasında yer alıyor

MINA ve KDA en favori kripto para birimleri içerisinde yer alıyor. Bu iki dijital varlığın yükselme ihtimali analistler tarafından destekleniyor. Önümüzdeki haftalarda öncelikli olarak MINA kanadında yükseliş yaşanma ihtimali var. Şimdilik alış için uygun bir pozisyonda olduğu ifade ediliyor.

KDA ise Bitcoin’in ölçeklenebilir bir versiyonunu sunuyor. Böylece büyük kripto para borsalarında yayınlanabiliyor. Özellikle son dönemlerde biraz fazla düşüş yaşayan bu kripto para birimi Haziran ayı içerisinde yeniden yükseliş yakalayabilir.

İlgili Haberler:

>> Kripto Paralar Psikolojik Bozukluğa Neden Oluyor: Uzmanlar Uyardı

>> Kripto Para Stratejileri Büyük Getiriler Sağlayabilir: Bunlara Mutlaka Dikkat Edin