Samsung Galaxy Z Fold 4 Böyle Görünecek: Artık Daha İnce!

Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 modeli kanlı canlı görüntülendi. İşte piyasanın lideri olması beklenen yeni katlanır model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Z Fold 4 modelinin uzun süredir hakkında yazılıp çizilen, beklenen bir model olduğunu biliyoruz. Katlanabilir modellere olan ilgi bir hayli artmakta. Yalnızca katlanabilir değil, uzayabilir, sarılabilir, bükülebilir vb. her türlü farklı tasarımlara insanlar ilgi duymaya başladı. Bazıları bu durumu, insanların artık hep aynı tasarıma sahip telefonları görmekten sıkıldığı için olarak yorumlasa da, bazıları ise büyüyen telefon ekranlarına bir çözüm için böyle bir teknoloji ihtiyacı olduğunu iddia ediyorlar. Özellikle büyük ekran hazzını yaşamak isteyen fakat daha küçük bir tasarım arayanlar için bu tarz tasarımlar tercih ediliyor. Geçtiğimiz yıl tanıtılan en çok ilgi gören modelin Samsung Galaxy Z Fold 3 olduğunu söyleyebiliriz.

Z Fold 3 modelinin tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri, katlanır ekranının yanı sıra S Pen desteği ile kullanıcıların karşısına çıkıyor olması idi. Fakat Samsung Note serisinde kullanılan S Pen‘in, Z Fold serisinde çalışmadığını belirtelim. Çünkü söz konusu model, katlanabilir bir ekrana sahip olduğu için, son derece hassas bir yapıya sahip. Henüz tanıtılmasına aylar olan Z Fold 4 modeli hakkında bazı bilgiler edindik. İşte kanlı canlı görselleri ile karşımıza çıkan yeni model hakkında tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Böyle Görünecek: Artık Daha İnce!

Galaxy Z Fold 4

Twitter’da IceUniverse kaynağının paylaşımına göre söz konusu fotoğrafta, Z Fold 3 ve 4 modellerinin üst üste durduğu iddia edildi. Görseli incelediğimizde ise Z Fold 4 modelinin menteşe tarafında Z Fold 3 modelinden daha ince durduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde zaten Z Fold 4 modelinde daha ince menteşe kullanılacağı ve bu menteşelerin kullanım kolaylığı sağlayacağı iddia edilmişti. Yani artık katlanır telefon kullanırken, daha rahat bir kullanım sağlayacağı düşünülüyor.

Ekran altı kamerasının da serinin önceki modelinden daha iyi olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de satışa sunulacak Z Fold 4 modeli hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 2022 Yılında Piyasaya Sürülen En Güçlü 5 Telefon!

>> Huawei Yeni Kablosuz Kulaklığı Freebuds 5i Yolda!