Hakan Muhafız 4. sezon tarihi açıklandı!

Hakan Muhafız 4. sezon tarihi açıklandı!

Hakan Muhafız 4. sezon
Google News Abone Ol

Hakan Muhafız 4. sezon tarihi netlik kazandı. Bu sezonu ile final yapacak olan dizi için bir de fragman yayınlandı. İşte detaylar.

Netflix‘in ilk Türk yapımı dizisi Hakan Muhafız 4. sezon ile çok yakında karşımıza çıkacak. Bugün resmi fragmanı ile karşımıza çıkan Hakan: Muhafız, yeni sezonu ile yine izleyenleri büyüleyecek.

Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul’un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç… Kahramanımız şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur.

Bu sezonda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine döner. Baştan beri Muhafız’ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir.

Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de gümüzde son yüzleşmesini Faysal’la yaşar.

10 bölümden oluşan fantastik dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum, Miray Daner ve Burçin Terzioğlu yer alıyor.

Hakan Muhafız 4. ve final sezonuyla 9 Temmuz 2020 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yer alacak.

İlgili Haberler

>>The Last of Us Dizi Uyarlamasını Çernobil Yönetmeni Çekecek

>>Snowpiercer Hayranları Netflix’e Tepkili! Bakalım Netflix Ne Cevap Verecek?

>>Dark Sezon 3 Çok Yakın Tarihte Netflix’de Yayınlanacak. İşte O Tarih!


CEVAP VER