Honor 100 Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

Honor 100 akıllı telefon serisi, standart ve Pro modeli olmak üzere 23 Kasım itibarıyla bizlerle buluşacak. Yani oldukça az bir süre kaldı. Geri sayımda sona yaklaşırken, yeni cihazlarla ilgili yeni bilgiler de geldi. İşte Honor 100 özellikleri ve tanıtım görselleri.

Honor 100 serisine dair yeni detaylar geldi. GSM Arena sitesi, Honor 100 özelliklerini ve görsellerini sıraladı. Tabii bu haberde, ailenin iddialı modeli Pro’ya dair detaylar da var.

Honor 100 özellikleri

Honor 100, Qualcomm’un Snapdragon 7 Gen 3 çipsetinden gücünü alacak. Orta seviyede konumlandırabileceğimiz bir telefondan söz edebiliriz.

Pro modeli ise, büyük ihtimalle Snapdragon 8 Gen 2 çipsetiyle gelecek. Evet, işte karşınızda ailenin amiral gemisi üyesi.

Hem standart model hem de Pro modelde 100w hızlı şarj desteğinin olması bekleniyor. Hızlı şarj destekli adaptör, büyük ihtimalle iki modelin de kutusunda sunulacak ve bu sayede ekstra para ödemek zorunda kalmayacaksınız.

İki modelde de 1220p ekran panelinin olması bekleniyor. İki ekranın da maksimum olarak 2600 nit parlaklık değerine erişmesi mümkün. Bu, dış mekân kullanımlarında, özellikle de güneş altındaki kullanımlarda görüntü belirginliği için önemli.

Honor 100 Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!
Honor 100

Peki ya kamera tarafında ne gibi detaylar var?

Çinli kaynakların belirttiğine göre Honor 100’de 50MP değerde ana kamera olacak. OIS destekli bu kamera, hareketli çekimlerde dahi net sonuçların yakalanmasını sağlayacak. Geniş açılı çekimler için 12MP değerde kameradan da söz ediliyor. Selfie kamera değeri de 50MP, yani oldukça iddialı. En azından şu an kağıt üzerinde böyle görünüyor.

Pro modelinde bu kameralar var. Bunlara ek olarak, arka tarafta bir de 32MP değerde kamera bulunacak ve bu kamerada da OIS desteği olacak. Arka planı flu hale getirerek net portreler çekmek için bu kamera ideal olabilir. Ön tarafta da 50MP kameraya 2MP değerde asistan kamera eşlik edebilir ve bu da geniş açılı çekimler için yeni fırsatlar sunabilir.

Honor 100 Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!
Honor 100 Pro

Gelelim dahili depolama, RAM ve fiyat detaylarına…

Paylaştığımız bilgilerin söylenti boyutunda olduğunu tekrarlayalım.

Hem 100 hem de 100 Pro için 3 farklı seçenek düşünülüyor:

12/256 GB, 16/256 GB, and 16/512 GB.

Çin’deki başlangıç fiyatları ise; Honor 100 için 395 dolar, Pro için 515 dolar olabilir.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> WhatsApp Yapay Zeka İle Yapabilecekleriniz Bitmeyecek!