Honor 80 Pro+ 160 MP’lik Devasa Kamera İle Geliyor!

Honor 80

Honor 80 serisine ait en güçlü model olarak karşımıza çıkacak Honor 80 Pro+ 160 MP2lik devasa kamera ile kullanıcıların karşısına çıkacak. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Honor’un her bütçeden akıllı telefonları ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Fakat genel olarak söz konusu markanın ilki gören modellerine baktığımızda, genellikle orta segmentin üst basamaklarına hitap eden performans odaklı modeller olduğunu görüyoruz. Özellikle Huawei ile bağlantılarını kopardıktan sonra muhteşem bir ivme yakalayan Honor’un, Honor 70 serisi ile bu ivmesine güç kattığını söyleyebiliriz. Henüz aylar önce tanıtılan Honor 70 serisinin halefi yolda. Honor tarafından ilk görselleri paylaşışsan model, kullanıcıları heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz günlerde Honor 80 Pro+ modelinin 200 MP’lik sensör ile geleceğine dair birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Artık çoğu kullanıcı, söz konusu modelin 200 MP kamera ile geleceğine emindi. Fakat yeni bir sızıntı, söz konusu modelin 160 MP’lik kamera ile geleceğini iddia ediyor. Bu iddia da henüz kesin bilgiyi yansıtmasa da Honor’un kararından dönüp 160 MP’lik kamera ile geleceği de muhtemel. İşte tüm detaylar.

Honor 80 Pro+ 160 MP’lik Devasa Kamera İle Geliyor!

Honor 80 Pro+ modelinin kamera çözünürlüğü ve bazı teknik özelliklerine dair ortaya çıkan sızıntılar mevcut. İddialara göre serinin en güçlü modeli olarak anılacak Honor 80 Pro+ modeli 200 MP kamera ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bununla beraber işlemeci tarafında Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 1 yongasına sahip olması bekleniyor. Bu işlemciyi ise 12 GB RAM ile destekleyecek. Tabii ki Hon2un kendi yazılımında bu RAM desteğine ek olarak sanal RAM desteği de yer alacaktır. Bu sayede söz konusu modelin RAM kapasitesinin 15 GB’a kadar çıkacağı tahmin ediliyor.

Honor 80

23 Kasım tarihinde tanıtılması beklenen yeni seri ile birlikte 3 model tanıtılacağını biliyoruz. Bununla beraber söz konusu modellerin ülkemize de geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Fakat serinin önceki modellerinde, global lansman gerçekleştikten aylar sonra Türkiye ihtimali kesinleşmişti. muhtemelen Honor 80 serisinin Türkiye ihtimalinin kesinleşmesi 4-5 ayı bulacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Gelenekselden Geleceğe Dijital Müşteri Deneyiminin Rotası