Honor Hepsibuarada ile anlaştı! Online mağaza açıldı!

Honor Hepsibuarada ile anlaşmaya vardı. Bu anlaşma sonrası Honor ürünleri Hepsiburada.com üzerinden satışa sunuldu.

Huawei çatısı altında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarıyla değer yaratan Honor, resmi online mağazasını, Hepsiburada üzerinde 8 Kasım itibarıyla açtı.

Açılış kapsamında 8 Kasım günü online mağazaya özel bir kampanya düzenleyen Honor, müşterilerine çeşitli hediyeler sunuyor.

Android’in güvenliği Eset, Lookout, ve Zimperium’a emanet!

Kullanıcılar, mağaza üzerinden satın aldıkları telefonlarla birlikte Honor’un popüler akıllı bileklikleri Band 5 veya Band 4 Running’e sahip olacaklar. Ayrıca mağazadan Honor 20 akıllı telefon alanlara ise, telefonun yanında Honor Band 5 ve Honor AM61 Bluetooth kulaklığı da hediye edilecek.

Honor kampanyaları sürüyor

Açılış kapsamında Hepsiburada’da bulunan Honor Online Mağazası’nı ziyaret eden kullanıcıları 8-11 Kasım tarihleri arasında her gün yepyeni bir kampanya bekliyor olacak.

Honor Hepsibuarada

Honor Türkiye, bir sonraki günün kampanyası ile ilgili tüm bilgileri resmi Instagram ve Facebook hesapları üzerinden tüketicilere duyuracak.

Online mağaza ile yeni ürünler ilk defa satışta!

Hepsiburada üzerinde yer alan Honor Online Mağazası, Honor’un çeşitli ürünlerini de ilk defa satan mağaza olma özelliğini de taşıyor. Mağazada Honor’un akıllı saati HONOR Watch Magic, kablosuz kulaklıklar Flypods Lite ve AM61, akıllı bileklik Band 4 Running ve Honor Mini Bluetooth Hoparlör de ilk defa Türk kullanıcılarla buluşuyor.

Tüm bu fırsat ve kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.