HP’den yeni premium bilgisayarlar: HP Elite ve HP ENVY

HP’den yeni premium bilgisayarlar: HP Elite ve HP ENVY

PAYLAŞ
HP ENVY Curved AiO_34

HP Elite 1000 ve HP ENVY en yeni modelleri istediğiniz her an, istediğiniz her yerden bağlantı kurabilmeniz ve çalışabilmeniz için görselliğiyle baş döndüren bir tasarım, güçlü bir performans ve maksimum çok yönlülük sunuyor.

İnsanların yüzde 81’inin iş dışındaki zamanlarında da çalışmaya devam ettiği ve bunun yarıdan fazlasının kişisel işlerini ofisteki işlerle birlikte götürdüğü düşünüldüğünde özel hayat ve çalışma hayatının gerekliliklerini aynı anda idare edebilecek bir cihaz kullanmak eskisinden daha da önemli bir hal alıyor. HP’nin yeni ve ayrıcalıklı ürünleri, kullanıcıların kişisel tarzlarıyla kendilerine özgü bilgisayar ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli unsurları bir araya getiriyor.

Modern ofis için : HP Elite 1000 serisi

Çalışanların cihazlarından beklentileri, çalışma şekilleri ve hayat tarzlarına göre farklılık gösterir. HP Elite 1000 serisi şık tasarım ile dayanıklılığı, sektör öncüsü güvenlik ile iş kolaylaştırıcı çalışma araçlarını aynı anda isteyen ve gün içinde hem ofis içi hem de ofis dışında çalışanlar için en uygun cihaz seçeneği.

HP Elite 1000 cihazları dünyanın en güvenli ve kullanışlı bilgisayarları arasında yer alıyor ve bu yılın başlarında duyurusu yapılan HP Endpoint Security Controller, HP Sure Start Gen4 ve HP Sure Run dahil olmak üzere tüm çözümleri bünyesinde barındırıyor.  HP EliteBook x360 1030 yeniden görüntüleme teknolojisiyle isteğe bağlı HP Sure Recover özelliğini sunan ilk cihaz. Bu özellik yazılım sistem görüntüsünü gömülü bellekte tutarak hard diskin silindiği ve network bağlantısının olmadığı durumlarda verilerin kurtarılmasını sağlıyor.

Her şeyi yapacak kadar güçlü: HP ENVY

Günümüz kullanıcısı her şeyi yapabilecek tek bir cihaz istiyor. Evde, işte veya okulda yapılacak çok işi olan kullanıcılar, yoğun hayat tarzına yetişebilecek bir cihaza ihtiyaç duyuyor. Tüm ihtiyaçları karşılamak için yola çıkan HP, ENVY portföyünü temel performans ve pil iyileştirmelerinin çok ötesinde mükemmel özelliklerle donattı.

ENVY cihazların son örneklerinde var olan yeni HP Komut Merkezi, CoolSense teknolojisi ile kullanıcılara sistem performansını, fan sesini ve sıcaklığını optimize etme imkanı veriyor. Yeni cihazlardaki bir diğer özellik olan Gigabit Wi-Fi hızı desteği, film, müzik ve oyun gibi kesintisiz ses ve görüntü yayını gerektiren uygulamalar için hızlı bağlantı sağlıyor. Tüm HP ENVY cihazları güçlü bir ses sistemi gerektiren bu uygulamalar için Bang & Olufsen ses sistemine sahip. Bilgi güvenliği için parmak izi okuyucularının yanı sıra HP Sure View teknolojisi ya da IR kameralar da isteğe bağlı olarak portföydeki modellerde yer alıyor.

Huawei, DCIG tarafından en üst sıralarda tavsiye ediliyor


CEVAP VER