HPE’den KOBİ’ler için Uygun Maliyetli Depolama Çözümünü !

Uygun Maliyetli Depolama
Google News Abone Ol

Hewlett Packard Enterprise, KOBİ’ler için Basit ve Uygun Maliyetli Yeni Nesil Depolama Çözümünü Duyurdu. Peki, bu çözüm neler sunuyor?

HPE, giriş seviyesi depolama çözümü olan HPE Modular Smart Array – MSA’nın yeni sürümü HPE MSA Gen 6’yı duyurdu. MSA Gen 6, kısıtlı bütçeye sahip KOBİ ölçeğindeki işletmelerin işlerini büyütmelerine yardımcı olmak üzere performans ve otomasyonu hibrit flaş dizisi biçiminde sunan başlangıç seviyesi bir depolama çözümü olarak tasarlandı.

Günümüzün dijital öncelikli ekonomisinde çoğu KOBİ’nin teknolojiye ayırdığı bütçe sınırlı kalıyor. HPE MSA, KOBİ’lerin maliyetten tasarruf edebilmesi için yeni nesil veri hizmetleri ve modern mimariyle donatılmış giriş seviyesi depolama çözümlerini uygun fiyatla sunmayı vaat ediyor. Ayrıca HPE MSA KOBİ’lerin en değerli verilerini güvence altına alıyor ve çalışanların konumdan bağımsız olarak ihtiyaç duydukları verilere kolayca ulaşabilmelerini sağlıyor. HPE MSA, yeni veri hizmetleri ve modernize edilmiş mimarisi sayesinde medya aktarımı ve çevrimiçi eğitim gibi talebe bağlı işler yürüten müşterilerin dağıtık uygulamalarını ve iş yüklerini daha kolay yönetmelerini sağlıyor.

HPE MSA Gen 6 Mimarisindeki Geliştirmeler

HPE MSA’daki güncellemeler daha hızlı veri erişimi için otomatik katmanlama, sık karşılaşılan kesintilerin nedenlerini ortadan kaldıran gelişmiş MSA Health Check aracı ile geliyor. Ayrıca bulut yedekleme ve veri arşivleme için HPE Cloud Volumes Backup ile entegrasyon gibi KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerle donatıldı.

Uygun Maliyetli Depolama

Gelişmiş performans ve daha düşük gecikmeyle iş yükü verimliliği sağlayan katmanlama özelliği

Bu özellik, yalnızca manyetik sabit disk sürücülerinden oluşan (HDD – Hard Disk Drive) yapılandırmalarına kıyasla performansı 2-4 kat artırır ve dizinin az miktarda SSD (Solid State Drive) kullanarak değişen iş yüklerine yanıt vermesine olanak tanır. Bu özellik, en sık kullanılan verileri gerçek zamanlı olarak en hızlı ortama taşır. Böylece müşterilerin SSD performansıyla HDD kapasitesini, iş yükü ihtiyaçlarına göre en etkin şekilde kullanmasını sağlar.

Yeni MSA Data Protection Plus (MSA DP+) ile yeni dizin içi veri koruma

Tüm sürücüleri kapsayan bu koruma, genel sistem verimliliğini ve performansını artırmak adına boşta kalan HDD’leri devre dışı bırakır. Bir sürücü arızası durumunda MSA DP+.yeniden dizin oluşturma sürelerini 25 kat hızlandırarak2, dizinin bozulmuş veya savunmasız durumda olduğu süreyi önemli ölçüde azaltır.

Sık karşılaşılan kesinti nedenlerini ortadan kaldıran geliştirilmiş MSA Health Check aracı

Mevcut veriler, MSA Health Check işlevini proaktif olarak kullanan müşterilerin HPE MSA destek çağrılarına %76 daha az ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Bu bulut tabanlı.araç, bilinen sorunlara işaret eden algılayıcı verilerini denetleyerek en iyi uygulamaların hayata geçirilmesine yardımcı olur. Kullanıcı deneyimini iyileştirir ve kullanılabilirliği en üst düzeye çıkararak yönetim yükünü azaltır.

Müşterilere bulut tabanlı veri korumasını basit ve ekonomik bir yolla sunan, ayrı bir yedekleme cihazı bulundurma ihtiyacından tasarruf sağlayan HPE Cloud Volumes Backup ile entegrasyon

KOBİ’ler, HPE Recover Manager Central kullanan yerleşik bir kurumsal bulut yedekleme hizmeti olan HPE Cloud Volumes Backup ile mevcut yedekleme iş yüklerini.değiştirmeden anında buluta yedekleme yapmaya başlayabilirler. HPE Cloud Volumes Backup bulut hizmetleri HPE GreenLake aracılığıyla kullanılabilmektedir.

HPE Portföyünde küçük ofislerin teknolojik temelini tamamlamak üzere geliştirilen ve aylık abonelik modeliyle sunulan kutu içinde ofis çözümü HPE MicroServer de yer alıyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

HPE MSA Gen 6 dünya genelindeki doğrudan ve kanal ortakları aracılığıyla 7.000$’dan başlayan fiyatlarla sipariş edilebiliyor.


CEVAP VER