HTC Metaverse Telefonu İle Geliyor: Yeni Dünyaya İlk Adım

Teknoloji devlerinin kazandığı

HTC metaverse telefonu ile büyük bir yankı uyandırmayı amaçlıyor. Şirket bu aralar son derece ilginç denemelere devam ediyor.

Dünyanın en büyük akıllı telefon devleri içerisinde yer alırken aniden sert bir düşüş yaşayan HTC metaverse telefonu ile yeniden toparlanmak istiyor. Asya ve Pasifik bölgelerinden sorumluluğu olan Charles Huang konu ile ilgili önemli bazı açıklamalara yer verdi.

Henüz net olarak bu yeni akıllı telefonun özelliklerinden bahsedilmedi. Sadece üst düzey özelliklere sahip olduğu ifade ediliyor. Şirketin üst düzey derken neyi kastettiği tam olarak bilinmiyor. Bir süredir bütçe dostu telefonlar ile ön plana çıkan şirket şimdilerde amiral gemisi modellerine yeni özellikler aktarmakla meşgul.

HTC metaverse telefonu birçok özelliğe sahip olacak

Metaverse odaklı bir akıllı telefon olması beklenen yeni amiral gemisi Nisan ayında gerçekleştirilecek lansmanda kullanıcılarla paylaşılacak. Bu yeni akıllı telefon modelinin artırılmış ve sanal gerçeklik uygulamaları için bazı yeni özelliklere sahip olması bekleniyor. Böylece Blockchain dünyasını ayağa kaldırmak istiyor.

HTC metaverse telefonu

HTC bir ara Blockchain tabanlı akıllı telefon geliştirmişti. Fakat bu cihaz ne yazık ki pek beğenilmedi. Şirket artırılmış güvenlik, Blockchain uygulama desteği ve kripto para cüzdanları gibi bazı özelliklere bu cihazda yer vermişti. Fakat kullanıcılar tarafından bu akıllı telefon modeli pek beğenilmedi. Şimdi ise şirket metaverse odaklı cihaz üretmek istiyor.

Yeni akıllı telefon merakla bekleniyor

Metaverse odaklı bu akıllı telefon modelinin bazı ekipmanlara sahip olacağı tahmin ediliyor. Açıkçası HTC bu alana pek yabancı değil. Şirket metaverse konusunda büyük çalışmalara sahip. Belki de yeni akıllı telefon modelinde tüm bu gelişmeleri birleştirecek. Böylece hem sanal gerçeklik donanımları hem de akıllı telefon birlikte kullanılacak.

Bu akıllı telefon modeli Blockchain tabanlı cihaz ile aynı kaderi paylaşabilir. Yani kullanıcılar beğenmediği için rafa kaldırılabilir. Fakat henüz nasıl bir tepki göreceği tam olarak bilinmiyor. Peki sizin bu konu hakkındaki tahminleriniz neler? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Metaverse Taciz Skandalları Bitmiyor: Üç Erkek Bir Kadını Taciz Etti

>> Bu 4 Altcoin Gelecekte Büyük Değere Sahip Olabilir: Metaverse Dokunuşu