Huawei Mobil Uygulama İndiren Herkese 200 TL Veriyor! Huawei Sahibi Olmanıza Gerek...

Huawei Mobil Uygulama İndiren Herkese 200 TL Veriyor! Huawei Sahibi Olmanıza Gerek Yok…


Huawei Mobil uygulama mağazası son dönemin en popüler uygulamalarından biri. Eğer bu uygulamayı indirirseniz 200 T’ye varan hediye kupon alma şansına sahip oluyorsunuz. Bu indirim kuponlarını kullanmak için belirli fiyat aralıklarında alışveriş yapmanız gerekiyor. 

Son dönemde Google ile büyük anlaşmazlıklar yaşayarak kendi mağazasını kuran Huawei şimdide bu mağazanın popülerliğini artırmak için çeşitli promosyonlar ile kullanıcılara ulaşıyor. Son kampanyalardan bir tanesi de 200 TL’ye var kupon hediyesi. Huawei Store uygulamasını indiren herkes bu kampanyaya katılabiliyor. Kampanya dahilinde alınacak indirim kuponu belli seviyenin üstünde yapılan harcamalarda kullanılabiliyor. Huawei mobil uygulama mağazasını indirenler Huawei’nin en son ürünlerine (Tablet, Akıllı Telefon, Akıllı bileklik, Akıllı Saat, Kulaklık vb.) sahip olabiliyorlar.

31 Ağustos’a kadar sürecek Huawei mobil uygulama mağazası kampanyası ile sahip olacağınız kuponları ise 15 Eylül 2020 tarihine kadar kullanabilirsiniz. BU yeni kampanya kapsamında Huawei iki farklı kupon veriyor. Bunlardan biri 2000 TL üzeri harcama yaptığınızda kullanabileceğiniz 100 TL’lik indirim kuponu. Diğeri ise 3000 TL harcama yaptığınızda kullanabileceğiniz 200 TL’lik kupon.

Huawei Mobil Uygulama Mağazası ile Yeni Ürünlere Ulaşma Şansı

Peki, Huawei Mobil Uygulama mağazasını nasıl indireceksiniz? Öncelikle bu adresten Huawei web sayfasına gitmeniz gerekiyor. Ardından sayfa içerisinde kullanıcılara gösteriler QR kod sayesinde uygulama indirme sayfasına erişmeniz mümkün. Ayrıca AppGallery için buradan ve Google Play için buradan indirme sayfalarına ulaşmanız mümkün.

Eğer Huawei Mobil Servis (HMS) uygulaması yüklü bir telefon kullanıyorsanız AppGallery linkini kullanmanız gerekiyor. Uygulamayı yüklemenizin ardından üye olmanız gerekiyor. Gerekli bilgileri doldurmanızın ardından karşınıza çıkan sayfada size kupon tercihlerini sunacak. Bu tercihlerden birini yaparak 100 TL veya 200 TL kupona sahip olmanız mümkün. Mobil uygulama

Hediye Çarkını Unutma!

Huawei’nin sunduğu promosyonlar bununla sınırlı değil Huawei Mobil Uygulama mağazası içerisinde hediye çarkı adında bir uygulaması daha mevcut. Bu uygulama sayesinde 20 ila 130 TL arası her gün hediye kupon kazanma şansınız var. Normalde günlük bir çevirme hakkına sahipsiniz fakat hediye çarkını Facebook üzerinden paylaşırsanız günde 3 çevirme hakkına sahip oluyorsunuz. Şimdiden bol şans.

İlgili Haberler

>> Huawei P Smart İndirim ve MateBook D Serisi indirim Günleri Başladı!


CEVAP VER