Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi ve Kolay İK’dan Dijitalleşmeye Yönelik İş Birliği

Huawei oyun geliştiricileri

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi ve Kolay İK’dan Dijitalleşmeye Yönelik İş Birliği gerçekleştirdiğini açıkladı. İşte ortaklığın tüm detayları.

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi ve Kolay İK, insan kaynakları alanında önemli bir iş birliğine imza attı. Çalışanların izin ve eğitimlerinin yönetimi ve performans değerlendirmesi gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunan Kolay İK, Huawei Ar-Ge Merkezi’nin geliştirdiği WeFocus çözümünü fonksiyonlarına ekleyerek İK yöneticilerine, şirketlerinde çalışan bağlılığını da etkin bir şekilde ölçümleme ve iyileştirme imkanı sunuyor.

Yapay zeka teknolojileriyle donatılan WeFocus; çalışanların iş motivasyonunu, memnuniyet düzeyini ve performansını ölçerek işverenlere çalışan bağlılığını düzenli takip etme ve zamanında aksiyon alma imkanı veriyor. Aynı zamanda çalışanların öneri, yorum ve şikayetlerinin tamamen anonim olarak girilmesine olanak sağlayan WeFocus çalışan bağlılığı platformu, başta insan kaynakları çalışanları olmak üzere yöneticiler için de kolaylık ve zaman tasarrufu sağlıyor.

Huawei

Dört yıl önce kurulan Kolay İK bugün farklı ölçekteki şirketlerde görev yapan 200 binden fazla çalışan tarafından kullanılıyor. İnsan kaynakları süreçlerini dijitalleştirip tek çatı altında yürütülmesini sağlayarak verimliliği artırmayı ve hataları en aza indirmeyi hedefleyen Kolay İK, daha verimli bir iş yönetimi için son teknolojiyi kullanan bir girişim.

Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi ve Kolay İK’dan Dijitalleşmeye Yönelik İş Birliği

Bulut tabanlı insan kaynakları çözümleri sunan (kolayik.com) ve HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen WeFocus (wefocus.app), güncelleme problemleri ve kurulum süreci olmaksızın, kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor.

İlgili Haberler

>> Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

>> Huawei FreeBuds Studio tanıtıldı! İşte fiyatı