Huawei Watch 4 Pro Ön İnceleme

Çinli teknoloji devi Huawei, yeni akıllı cihazlarını Almanya’da gerçekleştirdiği özel bir etkinlikle görücüye çıkardı. BT Günlüğü ekibi olarak biz de bu özel etkinlikte yerimizi aldık ve yeni ürünleri sizler için deneyimledik. Bu videomuzda, premium akıllı saat modellerinden Huawei Watch 4 Pro’nun detaylarına göz atıyoruz.

Huawei Watch 4 Pro akıllı saat, 1.5 inç LTPO AMOLED ekranla geliyor. Hem canlı renkler sunabiliyor hem de ufak dokunuşlara hızlı cevaplar verebiliyor.

Ürün, titanyum alaşım malzeme kullanılarak hazırlanmış. Böylece hem hafif hem de dayanıklı deneyimler sunabiliyor. Saatin gövdesi, sadece 48 gram ağırlıkta. Buna ek olarak deri kayış, silikon kayış ya da titanyum alaşım örgü kayış tercih edilebiliyor.

Huawei Watch 4 Pro, TruSeen 5.0 teknolojisine sahip. Böylece sağlık ölçümlerinde daha net detaylar sunabiliyor. Tabii kandaki oksijen takibi, kalp ritmi takibi, uyku takibi gibi özellikleri bu saatte de kullanabiliyoruz.

Saatin önemli bir özelliği ise, “One-minute seven-point health overview” özelliği. Yani 1 dakikada 7 farklı sağlık ölçümü gerçekleştirilerek size detaylar sunulabiliyor. Bu detaylar arasında kandaki oksijen oranı, stres oranı ve deri ısı seviyesi ölçümü gibi detaylar var. Unutmadan, bu özelliğin Watch 4’te de olduğunu eklemeliyiz.

Huawei Watch 4 Pro Ön İnceleme

Hem Huawei Watch 4 hem de Huawei Watch 4 Pro’da eSIM uyumlu yapı ve dahili GPS sistemi bulunuyor

Ek olarak bu ürünlerde serbest dalış modu ve golf tutkunları için bir mod da mevcut.
5ATM suya dayanıklı olan saat, yoğun kullanımda tek şarj ile 3-4 günlük deneyim sunabiliyor. Uzun pil ömrü modunu aktifleştirirseniz ise, tek şarj ile 2 haftalık deneyim mümkün olabilecek.

Huawei Watch Pro akıllı saatin hem Android hem de iOS işletim sistemli akıllı telefonlarla sorunsuz bir şekilde çalışabileceği belirtelim. Ürün, bir aksilik olmazsa haziran ayının ortalarına doğru raflarda yerini alacak.

İlgili Haberler

>> iPhone 15 Ay Fotoğrafçılığında Çığır Açacak!