Infinix Note 30 Performans Odaklı İşlemcisi İle Görüldü!

Infinix Note 30

Infinix Note 30 modeli tanıtıma haftalar kala performans odaklı işlemcisi ve tasarım ayrıntıları ile karşımıza çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Infinix modellerinin her ne kadar Türkiye’de pek de yaygın olmasa da bir hayli ilgi gören modelleri ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Söz konusu marka, artık Türkiye’de de daha geniş bir model yelpazesi ile Türkiye’deki faaliyetlerine devam etmek istiyor. Yakın zamanda Infinix Note 30 serisi ile ilgili birçok detay sızdırılmıştı. Sonunda yeni modelin Play Console’da sızdırıldığını ve daha çok ayrıntıya sahip olduğum uzu belirtelim. Genellikle markanın uygun fiyatlı fiyat performans odaklı modelleri Türkiye’ye giriş yaptığı için, söz konusu modelin de Türkiye’ye geleceğini öngörüyoruz. İşte Infinix Note 30 modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Infinix Note 30 Performans Odaklı İşlemcisi İle Görüldü!

Infinix Note 30

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, delikli ekran tasarımına sahip bir ekranın bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu ekranın boyutu hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat 1080×2460 piksel çözünürlüğe sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca söz konusu model 20:9 ekran oranına sahip olacak. Bu çözünürlük ve ekran oranına göre 6.7 inçlik bir modelin bizleri karşılayacağını yorumluyoruz. Tabii ki yeni modelin ekran detayları hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

Infinix Note 30

Yakında tanıtılması beklenen Infinix’in uygun fiyatlı olacak modeli Note 30, işlemci tarafında MediaTek imzası taşıyan Helio G99 yonga etini kullanmasını bekliyoruz. Bununla beraber kamera tarafında da, piyasadaki diğer orta segment akıllı telefonlara göre beklentiyi sonuna kadar karşılayacak bir performans sergileyeceği düşünülüyor. Yeni modelin tanıtım tarihi hakkında henüz ortaya çıkan net bir detay bulunmasa da, serinin önceki modellerine göre bir kıyaslama yapacak olursak, Nisan ayında tanıtılan Note 20 modelini takiben, önümüzdeki haftalarda Infinix Note 30 modelinin tanıtılması bekleniyor. Önümüzde günlerde Türkiye’ye de giriş yapması beklenen uygun fiyatlı performans odaklı yeni model hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Yarış Oyunlarının Vazgeçilmez Konsolları: Direksiyon Seti ve Oyun Kolu