Infinix Note 30 Hoş Rengi İle Ortaya Çıktı!

Infinix Note 30

Infinix Note 30 modeli, kanlı canlı görüntülendi. İşte mor rengi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Infinix’in ülkemizde de hizmet veren bir Çinli marka olarak karşımıza çıktığını biliyoruz. Fakat ülkemizde akıllı telefon tarafında hizmet veren markaları kıyasladığımız zaman, Infinix markasının, model yelpazesinin çok da geniş olduğunu söyleyemeyiz. Hali hazırda satışta olan akıllı telefonları fiyat bazında değerlendirecek olursak ise, genlikle giriş segment akıllı telefonların, Türkiye’de resmî olarak satışa sunulduğunu görüyoruz Bunun en temel sebebi ise, ülkemizde artmakta olan dolar kuru ve vergiler. Ülkemizde tüm teknolojik ürünlerin fiyatı arttığı için markalar, risk almamak adına genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonları getiriyor.

Ülkemizde de giriş segment akıllı telefonların daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Yakında Infinix tarafından  tanıtılması beklenen Note 30 modelinin ise, orta segment bir akıllı telefon olarak sunulacağı için Türkiye’ye giriş yapıp yapmayacağı henüz bilinmiyor. Fakat markanın artık, orta segment modellerini de Türkiye’ye yavaş yavaş getireceğine dair sızıntılar bulunuyordu. Bu yüzden markanın, fiyat performans odaklı yeni modelinin Türkiye’ye giriş yapacağını öngörüyoruz. İşte mor rengi ile kanlı canlı görüntülerde sızdırılan yeni Infinix modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Infinix Note 30 Hoş Rengi İle Ortaya Çıktı!

Infinix Note 30’un ilk özellik sızıntılarını aldıktan sadece birkaç gün sonra, cihaza yeni bir canlı bakışımız var. Note 30 (X6833B) mor rengi ile karşımıza çıktı. Arkasında üç kamera sensörü bulunuyor. Bu kameralar 64 MP ana kamera, henüz bilinmeyen yardımcı lens ve 5 MP eklenti modülünün yanında bir LED flaş yer alıyor.

Infinix Note 30

Ön tarafta 16 MP özçekim kamerası için FHD+ çözünürlüğe sahip delikli bir ekran yer alıyor. Telefonun Hakkında bölümünde, telefonun Android 13 tabanlı XOS arayüzünü çalıştırdığını görmekteyiz. Ayrıca, 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile eşleştirilmiş Helio G99 yonga seti de doğrulandı. Telefonun 5.000 mAh bataryası var ve yeni bir sızıntı, Note 30 Pro ve Note 30 VIP Edition’ın da Infinix Note 30’a katılacağını iddia ediyor, ancak bu iki model hakkında henüz herhangi bir ayrıntıya sahip değiliz.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23’te Şok Değer Kaybı! Daha Çıkalı Ne Kadar Oldu ki?