OnePlus Nord CE 3 Lite Tanıtıldı: Orta Segmentte Rakip Tanımaz!

OnePlus Nord CE 3 Lite

OnePlus Nord CE 3 Lite tanıtıldı. İşte orta segment bir model olarak karşımıza çıkacak olan uygun fiyatlı model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus geçtiğimiz yıllarda ülkemizde resmi olarak hizmet vermeye başlamıştı. Avrupa pazarına baktığımızda, genellikle piyasaya göre uygun fiyatlı akıllı telefonlar ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde OnePlus Nord serisine ait farklı modeller karşımıza çıkmaya başlamıştı. Sonunda Nord CE 3 serisinin uygun fiyatlı versiyonu hakkında bazı ayrıntılar elli oldu. Ayrıca yeni modelin Türkiye’ye de geleceğine dair sızıntılar mevcut. Fakat henüz ortada resmi bir detayın olmadığını, önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine yeni ayrıntıların ortaya çıkabileceğini de hatırlatalım. İşte OnePlus Nord­ CE 3 Lite modelinin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

OnePlus Nord CE 3 Lite Tanıtıldı: Orta Segmentte Rakip Tanımaz!

OnePlus Nord CE 3 Lite

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntıları incelediğimizde, üst segment modellere kafa tutacak bir yapıya sahip olduğunu görmekleyiz. Delikli ekran tasarımı ile gelen modelin, ince çerçevelere sahip olduğunu ve tasarımsal olarak bir hayli hoş durduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak tasarım ayrıntıların değerlendirdiğimizde, 6.72 inçlik ekranın büyük geleceğini düşünebilirsiniz. Fakat ince çerçeveler ile geldiği için bir hayli kullanışlı olacağını öngörüyoruz.

OnePlus Nord C­E 3 Lite, Nord CE 2 Lite’ın Snapdragon 695 yonga setini koruyor, ancak bir dizi başka yükseltme getiriyor. 108 megapiksel ana kamera, daha büyük 6,72 inç ekran ve kullanıma hazır Oxygen OS 13.1. 5.000 mAh, 67 W SuperVOOC pil ile birlikte gelir ve bunlar OnePlus tarafından resmi olarak onaylanan tek parçalardır.

OnePlus Nord CE 3 Lite Pastel Lime OnePlus Nord CE 3 Lite Pastel Lime OnePlus Nord CE 3 Lite Pastel Lime CE 3 Lite Pastel Lime OnePlus Nord CE 3 Lite Pastel Lime CE Akıllı Telefon. Geçen yılki versiyonun maliyeti yaklaşık 20.000 INR (yaklaşık 310 Euro), ancak bugünün enflasyonu düşünüldüğünde, fiyat artışı göz ardı edilemez. Etkinliği takip ediyor olacağız ve her şey bittiğinde bir duyuru gönderisi hazırlayacağız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

İlgili Haberler

>> Yarış Oyunlarının Vazgeçilmez Konsolları: Direksiyon Seti ve Oyun Kolu