Ingenico Türkiye ile Veeam BT operasyonları için düğmeye bastı

Ingenico Türkiye ile Veeam BT operasyonları için düğmeye bastı

PAYLAŞ
Ingenico Türkiye

Ingenico Türkiye ile Veeam el sıkıştı. Veeam, Ingenico Türkiye’nin YazarkasaPOS pazarındaki BT operasyonlarına destek olacak.

Veeam, Ingenico Türkiye’nin, işletmelerin ticari hizmet süreçlerine yardımcı olan sistemlerinin yönetiminde Veeam Availability Suite’i tercih ettiğini duyurdu.

Veeam, Ingenico Türkiye’nin müşterilerinin Ingenico yazarkasaPOS’lardan hızlı, sorunsuz ve güvenilir bir şekilde işlem yapmasına yardımcı olacak. Bu sayede gelişen YazarkasaPOS pazarındaki BT operasyonlarına destek sağlamış oluyor.

Ingenico Türkiye halihazırda çok sayıda firmaya kapsamlı satış noktası (POS) terminalleri ve ödeme hizmetleri sağlıyor. Ingenico Türkiye, gün geçtikçe genişleyen YazarkasaPOS pazarında hizmet sunmaya devam edebilmek ve etkinliğini sürdürebilmek için ödeme ekosistemini destekleyen BT platformunun her zaman erişilebilir olmasını sağlamak zorunda.

Bu platform, Güvenilir Hizmet Yöneticisi (TSM) olarak adlandırılıyor. Platformun erişilebilirliği ve iş sürekliliğinin sağlanabilmesi müşterilere sunulan hizmetlerin devamı için çok önemli.

Veeam’in yeni CTO’su Danny Allan oldu!

Veeam, Güvenilir Hizmet Yöneticisi (TSM) platformunun kesintisiz erişilebilir olmasını sağlayarak Ingenico Türkiye’nin firmalarla yaptığı SLA’lara uymasına yardımcı oluyor.

Ayrıca Ingenico Türkiye’nin yedekleme sürelerini %77 azaltmayı  ve iki önemli özelliği sayesinde kurtarma hızını beş kat artırmayı da başardı.

Ingenico Türkiye

Veeam ayrıca firmaların kredi kartı, banka kartı ve nakit kart işlemlerinin güvenliğini optimize etmek üzere takip etmesi gereken bir dizi prosedürden oluşan PCI DSS ile uyumluluğu da destekliyor.

Veeam’in yerleşik, uçtan uca AES 256 bit şifreleme özelliği kart sahiplerine ait kişisel bilgilerin yasa dışı kullanımına karşı koruma sağlamak üzere firmalara yardımcı oluyor.


CEVAP VER