Instagram Şifre Kırma Yolları (2021)

Instagram takipçi gizliliği

Instagram şifre kırma yolları 2021 yılında da en fazla sorulan sorular içerisinde yer alıyor. Peki gerçekten de herhangi bir Instagram hesabını ele geçirmek mümkün mü? Evet bazı yöntemlerle bu mümkün.

Instagram hesap kırma yöntemleri özellikle de 2021 yılında son derece kolay. Kullanılan bazı teknikler bunu basit bir hale getirdi. Şimdilik bu tür yöntemler içerisinde 3 tanesi özellikle kullanılıyor. Hemen aşağıda bunları sizler için sıraladık. Bu yöntemleri denediğinizde muhtemelen çok zorlanmadan hesap kırma işlemini yapabilirsiniz.

Konu ile ilgili bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Kesinlikle başkasının hesabını kırmayı denemeyin. Başkasının hesabını ele geçirirseniz bu bir suç teşkil eder.

Instagram şifre kırma yolları neler?

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Instagram için bazı yöntemler denenebilir. Bunlar sonucunda şifre kırma işlemi kolaylıkla yapılabilir. Bununla ilgili yapılabilecek ilk yöntem Instagram platformuna mail atmaktır.

Instagram şifre kırma yolları

Bu platforma mail attığınızda size çok hızlı bir şekilde dönüş yapılır. Atacağınız mesajda hesabınızın şifresini unuttuğunuzu ve geri almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Elbette bu mail adresinizi bilmediğinizde yapılabilir. Eğer mail adresinizi biliyorsanız zaten size şifreniz gönderilecektir.

Hacker araçları kullanarak Instagram şifre kırma

Eğer bir Instagram hesabının şifresini almak istiyorsanız hacker araçlarını kullanmanız yararınıza olacaktır. Bu araçları kullandığınızda kısa süre içerisinde şifre alınabilir. Mesela bu konuda Kali Linux gibi platformlar öneriliyor. Bu tür platformlarda şifre kırmak çok daha kolay. Böyle işletim sistemleri genellikle binlerce şifre kombinasyonu dener ve doğru olanı size gösterir.

Instagram şifre kırma yolları içerisinde bir tane daha var. Ancak bu yöntem sizi çok zor durumda bırakabilir. Bazı kişiler hesabını almak istediği kişiye zararlı yazılım gönderebiliyor. Gönderilen bu zararlı yazılım karşıdaki kişinin Instagram şifresini ele geçiriyor. Hatta Facebook ve Twitter gibi şifreler bile ele geçirilebilir.

Yukarıdaki Instagram şifre ele geçirme yöntemlerini kesinlikle başka hesaplar için kullanmayın. Kendi hesabınızın şifresini hatırlamıyorsanız kullanmanız önerilir. Aksi halde zor durumda kalabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> TikTok Porno Çekimleri İçin Kullanılıyor: Sosyal Medya Dünyası Çalkalanıyor

>> IBM, RED HAT SATIN ALMASI, KONTEYNER, OPEN SHIFT VE KUBERNETES HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ BB VİDEODA..