Intel En Yeni Mobil Çözümlerini Mobil Dünya Kongresi 2014’te Sergileyecek

Intel, Mobil Dünya Kongresi 2014’te bugün ve yarının “Nesnelerin İnterneti” dünyası için tasarlanan geniş bilişim ve iletişim ürün yelpazesini, mobil dünyayı dönüştüren Intel Inside’lı ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunacak.

Stantta 64-bit Intel Atom işlemcili tablet ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere Intel’in 4G LTE gelişmiş çözümleri, yeni giyilebilir referans tasarımları, en yeni 2’si 1 arada cihazlar, mobil güvenlik, ağ altyapıları ve mobil servisler de sergilenecek. Uzmanlar, Intel yöneticileri ve mobil sektörün lider isimleri de; 5G, giyilebilir teknolojiler, kablosuz ağlar için büyük veri, mobil güvenlik gibi konuları Intel standında düzenlenecek toplantılarda masaya yatıracaklar.

Intel, App Planet’taki standında da, Intel® mimarisi üzerinde yenilikçi uygulama ve hizmetler yaratan geliştiricilere yardımcı olan geniş araç ve kaynak yelpazesini sergileyecek. App Planet’ta ziyaretçiler Intel’in Android ve Windows demoları, Nesnelerin İnterneti, hizmet ve Uygulama Programlama Arayüzleri’ni (API) görebilecekler.intel-mid-bar-wmc-468

Şirket, 24 Şubat Pazartesi günü, Intel Başkanı Renée James ve Başkan Yardımcısı ve Mobil ve İletişim Grubu Genel Müdürü Herman Eul’ün katılımıyla, iletişim ve teknoloji alanında geleceğin “Nesnelerin İnterneti” dünyasını şekillendirecek stratejisini ve ürün yelpazesini tanıtacağı bir de basın toplantısı düzenleyecek.

Basın toplantısının ardından, Intel teknik basın mensupları ve yazılım geliştiricilere yönelik “Mobil Yazılım Araçları” konulu bir toplantı gerçekleştirecek. Windows, Android ve Tizen işletim sistemleri için en yeni yazılım geliştirme araçları hakkında bilgilerin verileceği ve demoların yapılacağı toplantıda Android için yeni araçlar üzerine önemli açıklamalar da verilecek.