Intellica Ekibi Büyümeye Devam Ediyor

Intellica Nisan 2014 Tarihi İtibariyle Bünyesine Kattığı 3 Yeni İsimle Kadrosunu Güçlendiriyor!

Türkiye’de ve dünyada büyük veri çözümleri ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda hizmet veren Intellica, 2014 yılında da hız kesmeden ailesine güçlü isimler eklemeyi sürdürüyor. Daha evvel sektörde birçok şirkette önemli projelerdeki görevlerini başarıyla yürüten; Mustafa Ozan Özen ve Zeynel Abidin Demirci Çözüm Mimarı olarak, Ayhan Dalgıç ise Ürün Müdürü olarak Mart 2014 itibariyle Intellica ailesine katıldı.

Okan Karaduman (3)

2005 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana her geçen gün gücüne güç katan Intellica, özellikle yurt dışında (Sudan, Azerbaycan, Erbil, Bahreyn, Zagreb ve Moskova vs.) yerel firmalara büyük veri çözümleri sunan güçlü ve güvenilir bir Türk firması olarak tanınıyor.

Intellica Genel Müdürü Okan Karaduman konuyla ilgili açıklamasında şunları ifade ediyor;  ”Intellica olarak en önemli kaynaklarımız arasında çalışan kadromuz yer alıyor. Bugün Intellica bünyesinde birbirinden değerli ve tecrübeli 60’ı aşkın ekip arkadaşımız bulunuyor. Son dönemde aramıza katılan çok kıymetli 3 arkadaşımızın da görevlerini başarıyla yapacağına inanıyorum. Her biri alanında uzman, geçmişte başarılı projelere imza atmış arkadaşlarımız. Hedefimiz kendini sürekli geliştiren, fark yaratmaya odaklı bir ekip oluşturabilmek”

Kaspersky: Türkiye’de İşletmeler Tehdit Altında!