Into The Night 2. sezon için geri sayım başladı!

Into The Night 2. sezon

Netflix, Belçika yapımı Into The Night 2. sezon duyurusunu yaptığı tanıtım fragmanını yayınladı. İşet o fragman!

Netflix, başrolleri arasında Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı Belçika yapımı Into The Night 2. sezon duyurusunu yaptığı tanıtım fragmanını paylaştı. Into the Night, dünyada yaşanan ani bir güneş felaketinin ardından, Brüksel’den havalanan bir uçakta mahsur kalan bir grup insanın hikayesini konu alıyor. Netflix, ilk sezonu geçtiğimiz aylarda gösterime giren orijinal yapımın ikinci sezonunu bugün duyurdu.

Dizinin yaratıcısı Jason George: “Gösterime girmesinin ardından küeresel çapta büyük ilgi uyandıran Into The Night’ın ikinci sezonunu duyurmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Dünyanın dört bir yanındaki hayranların kahramanlarımız ve BE Airways Flight 21 mürettebatıyla kurduğu bağı görmek harikaydı. Yolculuklarına devam etmek için sabırsızlanıyoruz.”

Into the Night konusu

6 bölümden oluşan dizi, Dünya’da yaşanan kozmik bir felaket sonrası farklı yaşlardan ve ülkelerden gelen bir grup insanın yer aldığı bir uçakta yaşananlara odaklanıyor. Güneş ışınlarının birden bire ölümcül bir hale geldiği bu evrende bir gece uçuşu yapan uçağın sürekli olarak batıya uçuşunu ve bu süreçte yaşananları anlatıyor.

Silahlı bir adam geç saatteki Moskova uçağına zorla girince, aynı uçakta yolculuk eden eski askeri pilot Sylvie kokpittekilere yardım etmeye karar verir. Tamirci Jakub, bundan sonra yapılacaklarla ilgili diğerleriyle çatışır. Buldukları Wi-Fi sinyali, felaketle ve bazı yolcularla ilgili tedirgin edici yeni bilgiler sunar. Grup, bir dizi mekanik krizle uğraşırken Terenzio, Mathieu’nün otoritesine meydan okur. Horst başka bir uçakla bağlantı kurar. Rik, Ayaz’ın kaderini belirleyecek bir mahkeme kurar. Terenzio, bir NATO sığınağına dair söylentileri açıklar.

Sylvie, Mathieu’nün akıl sağlığından endişe duymaya başlar. NATO’nun genel merkezinde çıkılan görev, dramatik bir şekilde gelişir. Laura ve Horst tıbbi bir acil duruma müdahale eder. Jakub ve Osman yakıt sorununu çözmeye çabalar. Grup, şafak sökmeden önce güvenli bir yere ulaşmak için umutsuzca son bir hamle yaparken gerilim doruk noktasına ulaşır.

İlgili Haberler

>>Netflix’in yeni filmi Bir Ay Masalı için geri sayım başladı!

>>Wasp Network Netflix’de Yayına Girdi. Siyasal İkiliklere Farklı Bir Bakış Açısı

>>Netflix yeni dizisi Cursed için fragman yayınladı