İstanbul’u Bir de Xiaomi 11T Pro ‘nun Kameraları Aracılığıyla Görmek İster Misiniz?

Akıllı telefon şirketleri

Xiaomi 11T Pro, şu an Çinli firmanın en iyi akıllı telefonlarından bir tanesi. 108MP ana kamerası bulunan ürün, hem iyi ışıklı ortamlarda hem de düşük ışık şartlarında güzel fotoğraflar ve videolar çekebilmenize imkân sunuyor. Örneğin, bu telefonun kamerası ile İstanbul’u kaydetmek istemez misiniz?

Xiaomi 11T Pro ile çekilen sinematik görüntüler eşliğinde İstanbul’un farklı, eğlenceli, duygusal ve kaybolmaya yüz tutmuş sesleri ön plana çıkıyor. Yaratıcılıkta sınır tanımayanlar için ‘Cinemagic’ özelliklerle donatılan Xiaomi 11T Pro ile içerik üreticisi kullanıcılar için yepyeni bir dünyanın kapıları aralanıyor. Yeni nesil dikey içerik serisinde İstanbul’un Sesleri, Şehrin Stili ve Akıllı Çekim Teknikleri kategorileri yer alıyor.

İstanbul'u Bir de Xiaomi 11T Pro 'nun Kameraları Aracılığıyla Görmek İster Misiniz?

Xiaomi Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Bilek seriye ilişkin: ‘Bu içerik projesi ile bir akıllı telefon markası olarak özellikle videografi özelinde içerik üreticiliğine ve tüketicilerin yaratıcılıklarına katkı sağlaybileceğimiz bir bakış açısı getirmek istedik. Günümüzde akıllı telefonlar iletişim kurmanın yanı sıra farklı değerler yaratabilme özellikleriyle dikkat çekiyor, bizim de amacımız insanların hayatını kolaylaştırırken onları üretmeye teşvik etmek ve sosyal medyalarında birbirinden güzel içerikler paylaşabilmelerini sağlayabilmek. İstanbul’un Sesleri, Şehrin Stili ve Akıllı Çekim Teknikleri içeriklerimizle de kullanıcılarımızı içerik üretme konusunda teşvik etmek istedik çünkü; Xiaomi 11T Pro’nun içerik üretimi için ihtiyaç duyulan her şeye sahip olduğuna inanıyoruz’ dedi.

Xiaomi 11T Pro, profesyonel düzeyde 108MP geniş açılı lens, 2x yakınlaştırma özelliğine sahip telemakro lens ve 120° ultra geniş açılı lensi bir arada sunarak İstanbul’un her köşesini farklı şekillerde gözler önüne sürüyor. Cihazın Audio Zoom özelliği ise zayıf seslere dahi odaklanabilmeyi sağlıyor. Sinematik evreni kullanıcıları için erişilebilir hale getiren Xiaomi, en yenilikçi teknolojileri kullanıcılarının hayatını daha iyi hale getirmek için üretmeye devam edecek.

Xiaomi yeni nesil dikey içerik serisine Xiaomi Türkiye Instagram ve TikTok hesaplarından erişilebilir.

Örnek video linkleri:

@xiaomi.turkey

İstanbul’un kendine has seslerini #Xiaomi11TPro ile kaydettik. Karşınızda İstanbul’un Sesleri’nin birinci bölümü: Duyamadıklarımız. İstanbul

♬ Xiaomi Türkiye – orijinal ses – Xiaomi Türkiye

Xiaomi 11T Pro, şu an ülkemizde 12.599 TL satış fiyatı etiketiyle alıcı bulabiliyor. mi.com.tr adresine giderek görebileceğiniz telefon, 12GB RAM ve 256GB dahili depolama faktörlerine sahip, ki bu değerler pek çok kullanıcı için gayet yeterli. Sunulan renk seçeneğinin de beyaz olduğunu ekleyelim.

Ayrıca Xiaomi, bu telefonu satın alanlara “ekran koruma garantisi” de sunuyor. Detayları, yine resmi websitesine giderek görebilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Instagram Yeni Özellik Testlerine Başladı! Sevindirici Detaylar