İşte en iyi uygun fiyatlı Powerbank modelleri: Piliniz asla bitmeyecek!

Uygun fiyatlı powerbank

Bu listemizde sizler için en iyi uygun fiyatlı Powerbank modellerini listeledik. İşte telefonunuzun şarjının artık bitmemesini sağlayacak o modeller.

.

Akıllı telefon sektöründe çoğu kullanıcının bir telefon için aradığı en büyük özelliklerden biri, batarya kapasitesi. Özellikle yoğun kullanımda akıllı telefonların ve tabletlerin şarjları çok hızlı bitebiliyor. Teknoloji devleri söz konusu cihazlarda, her ne kadar hızlı şarj teknolojisi ve büyük batarya teknolojileri kullanmış olsa da pil kapasiteleri yetmeyebiliyor. Bunun için en iyi çözüm ise Powerbankler. Hem günlük yoğun kullanımda, hem de kamp vs. gibi uzun süre şarja erişilemeyen durumlarda çoğu kullanıcının en büyük yardımcısı olan Powerbankler, hayatımızın her yerini sarmış durumda. Bu yazımızda sizler için en iyi uygun fiyatlı Powerbank modellerini listeledik. Hangi Powerbank modellerini seçeceğinizi, kullanacağınız cihazın pil kapasitesine göre seçmenizi öneririz. İşte Eylül 2021 itibariyle en iyi uygun fiyatlı Powerbank modelleri.

İşte en iyi uygun fiyatlı Powerbank modelleri: Piliniz asla bitmeyecek!

Philips DLP1710

 

Philips’in 10.000 mAh kapasitesi ile karşımıza çıkan güç bankası modeli, uygun fiyattan satışa sunuluyor. Üzerinden bulunan 2 USB çıkışı ile çift cihazı şarj etmek de mümkün. Söz konusu cihazın fiyatı ise, 75 TL civarında. Fiyat performans odaklı Powerbank modelleri içerisinde en çok tercih edilebilir modeller arasında bulunuyor.

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge

Xiaomi’nin 20.000 mAh kapasitesine sahip satışa sunulan Powerbanki’in, benzer modellerden temel bir farkı var. Söz konusu model 2 USB slotundan da cihazınıza hızlı şarjı sağlıyor. Ayrıca bu modelin, ortalama 170 TL’lik bir fiyata sahip olduğunu belirtelim.

Anker PowerCore Select

Uygun fiyatlı powerbank

Farklı Powerbank modelleri ile gördüğümüz Anker’in PowerCore modeli, iki slotundan da 18W şarj çıkışı verebiliyor. Ayrıca bu model, ortalama olarak 200 TL bandında bir fiyat etiketine sahip.

Xiaomi Mi 3.Nesil 10000 mAh Powerbank

Xiaomi Mi 3.Nesil 10000 mAh Powerbank

Xiaomi’nin üçüncü nesil olarak karşımıza çıkan güç bankası, 10.000 mAh kapasitesinde bir pil ile sunuluyor. Ayrıca bu model 133 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

Samsung 10000 mAh

Uygun fiyatlı powerbank

Samsung’un USB-C bağlantı noktasına sahip bu Powerbank modeli, 129 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

Bu listemizde sizler için en iyi uygun fiyatlı Powerbank modellerini listeledik. Önümüzdeki günlerde farklı listelerde karşımıza çıkana kadar takipte kalın.

İlgili Haberler

>> TP-Link 20.000 mAh’lık TL-PB20000 Powerbank modelini duyurdu!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here