İşte Geçtiğimiz Hafta Sonunda Türkiye’de Netflix En Çok İzlenen Yapımlar


Geçtiğimiz hafta sonunda Türkiye’de Netflix en çok izlenen yapımlar belli oldu. Bakalım ülkecek hangi dizi ve filmleri izlemişiz?

.

Popüler dizi ve film platformu Netflix, geçtiğimiz haftalarda Netflix En Çok İzlenen Yapımlar kategorisi ile karşımıza çıkmıştı. Ülkelere göre gruplandırılan bu bölüm sayesinde, Türkiye‘de hangi içeriklere ilgi gösterildiği de ölçümlenebilir hale gelmişti. Koronavirüs salgını ile karantina sürecinin başlaması ile büyük ilgi gören Netflix, bu süreçte eklediği yeni filmler ile dikkat çekmişti. Türkiye’de yeni normalleşme sürecinin başlamasına rağmen geçtiğimiz hafta sonu Netflix yine ilgi odağı olmayı başardı.

Netflix’in verilerine göre geçtiğimiz hafta sonunda ülkecek en çok The Last Days of American Crime‘ı izlemişiz. Listenin ikinci sırasında ise filmi ile çok ses getiren Snowpiercer‘ın dizisi yer alıyor. Üçüncü sırada ise Türk komedi filmi olan Kolonya Cumhuriyet, dördüncü sırada Dark Tower ve beşinci sırada Control Z yer alıyor.

6. sırada ise eski bir dizi olmasına rağmen hala rağbet gören Behzat Ç., 7. sırada Dünya Hali, 8. sırada, Ölmek için 13 Sebep‘in son sezonu (13 Reasons Why), 9. sırada Acı Tatlı Ekşi ve son sırada ise Jeffrey Epstein: Korkunç Zengin yer alıyor.

Önümüzdeki hafta sonu Netflix’ta hangi yapımların popüler olacağını kestirmek güç. Ancak Snowpiercer ve 13 Reasons Why dizilerinin Haziran sonuna kadar en çok izlenen yapımların arasında yer alacağını söyleyebiliriz.

Dark dizisinin üçüncü sezonu 27 Haziran 2020 tarihinde Netflix’teki yerini alacak. Muhtemelen Dark‘ın 3. sezonu çıktığı gibi en çok izlenenler arasındaki yerini alacaktır. Peki, siz bu hafta sonu Netflix’te ne izlemeyi düşünüyorsunuz?

Türkiye’de Netflix En Çok İzlenen Yapımlar

1- The Last Days of American Crime

2 – Snowpiercer

3 – Kolonya Cumhuriyeti

4 – Dark Tower

5 – Control Z

6 – Behzat Ç.

7 – Dünya Hali

8 – 13 Reasons Why (Ölmek için 13 Sebep)

9 – Acı Tatlı Ekşi

10 – Jeffrey Epstein: Korkunç Zengin

Netflix En Çok İzlenen

İlgili Haberler

Snowpiercer Hayranları Netflix’e Tepkili! Bakalım Netflix Ne Cevap Verecek?

Dark Sezon 3 Çok Yakın Tarihte Netflix’de Yayınlanacak. İşte O Tarih!

Netflix’in Yeni Dizisi Valeria, Sex And The City’nin Günümüz İspanyol Uyarlaması

Netflix Hesabı Olanlar Dikkat! Bazı hesaplar kapatılmaya başlandı!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here