İşte Oyuncu Telefonu Asus ROG Phone 8 Pro’nun Görselleri!

Asus, oyunculara yönelik hazırladığı yeni akıllı telefon ailesi ROG Phone 8’i 16 Ocak itibarıyla ilk kez Çin’de görücüye çıkaracağını doğrulamıştı. Heyecanlı bekleyişin sona ermesine az bir süre kala, şimdi de aileye ait olduğu belirtilen bazı görseller yayınlandı. Aşağıda da görebilirsiniz!

Asus ROG Phone 8 Pro’ya ait olduğu iddia edilen görseller yayınlandı. Daha doğrusu bu görsellerin sızdırıldığı bildiriliyor.

Asus ROG Phone 8 Pro düz ekranlara sahip ve ekranın orta üst kısmında selfie kamera konumlandırılmış. Arka tarafa göz attığımızda, çoklu kamera sisteminin hafif dışarı doğru çıkıntılı tasarlandığını ve gerçekten kendine has bir tasarım çizgisi olduğunu görüyoruz. Arka tarafta dikkat çeken bir diğer detay ise, alt kısma doğru konumlandırılmış logo. Cihazda 3.5mm kulaklık girişi de dikkat çekici. Böylece favori kablolu oyuncu kulaklıklarınızı bu cihazla da kullanabilirsiniz.

İşte Oyuncu Telefonu Asus ROG Phone 8 Pro 'nun Görselleri!

Asus ROG Phone 8 Pro özellikleri

Asus ROG Phone 8 Pro, 6.78 inç değerde ekranla gelebilir. Bu Amoled ekran için FHD+ çözünürlük değerinden ve 165Hz ekran tazeleme değerinden söz ediliyor. Bunlara ek olarak bir de HDR10 ve LTPO teknolojilerinin olacağından bahsediliyor. Tüm bunları bir araya topladığımızda, daha canlı renklere ve akıcı detaylara sahip görüntülerle karşılaşabiliriz. Özellikle de oyun oynarken ve bir şeyler izlerken.

Telefonda Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 3 çipsetinin kullanılması bekleniyor. Buna ek olarak 24GB RAM değerinden de bahsediliyor. Kısacası “Amiral gemisi” niteliklerine sahip bir telefondan söz ediyoruz. Her ne kadar oyun odaklı olsa da, bu telefonla sosyal medya uygulamalarını çalıştırabilir, video çekim ve diğer pek çok işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Telefonun arka tarafındaki çoklu kamera sisteminin detayları henüz belli değil. Ama 4K 60FPS video çekim, ağır video çekim, bokehli fotoğraf çekim gibi özelliklerin olması bekleniyor. Ön taraftaki selfie kamerasının ise 32MP değerde olduğu bildiriliyor.

Gelelim pil değerine. Öyle ya, oyun odaklı bir telefon olduğu için pil kapasitesi çok önemli. Cihaz, 5500mAh pille gelecek ve 65w kablolu hızlı şarj desteği sunacak. Hızlı şarj destekli adaptörün kutuda gelmesi bekleniyor.

Son olarak, ürünün IP68 sertifikasına sahip olduğu söyleniyor. Yani suya ve toza karşı oldukça dayanıklı bir ürün.

Yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili haberler

>> X Twitter Değeri Giderek Düşüyor! Elon Musk’ın Yüzünden mi?