İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife büyük avantajlarla geldi

İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife büyük avantajlarla geldi

PAYLAŞ

4.5G teknolojisiyle mobil iletişimde internet devrini başlatan Türk Telekom, fiber gücünü arkasına alarak ‘İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife’lerini tanıttı. İşyerlerine özel büyük avantajlarla gelen tarife, sınırsız konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra her ihtiyaca uygun fiber güçlü 4.5G hızında zengin internet paketi seçenekleriyle geliyor. 

TurkTelekom

Türkiye’nin en büyük entegre iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, 4.5G teknolojisinin hayata geçmesinin ardından İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife ile işyerlerine özel yeni avantajlı paketlerini duyurdu. Türk Telekom’un işyerlerine özel sunduğu “İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife” ile sınırsız konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra 6GB, 8GB, 10GB, 12GB, 20GB ve Limitsiz olmak üzere her ihtiyaca uygun mobil internet paketleri sunuluyor. 

Gücünü Türk Telekom’un fiber güçlü 4.5G hizmetinden alan İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife, mobil internetin sunduğu avantajlarla işini 4.5G hızında internet ile her yerden yürütebilmek ve çağa ayak uydurmak isteyen işyerlerine büyük bir fırsat sunuyor. Sunulan paketlerle e-ticaretten bulut bilişime kadar teknolojinin tüm olanaklarını cep telefonlarından en verimli şekilde kullanan işletmeler, Türk Telekom’un fiber güçlü internet avantajıyla birlikte sınırsız konuşma ve mesajlaşmanın keyfini çıkarıyor.

IBM TÜRK’ÜN YENİ GENEL MÜDÜRÜ DEFNE TOZAN OLDU


CEVAP VER