İtelligence Analytics Sektörün Liderleriyle Bir Araya Geldi

İtelligence Analytics, SAP Bankacılık Zirvesi’nde sektör profesyonelleri ile SAP İş Zekası ve Bütçe Planlama çözümlerini paylaştı.

Kurumların iş ve teknoloji hedeflerini geleceğe taşıyan itelligence Analytics, 10 Haziran 2014 tarihinde Swiss Otel’de gerçekleşen SAP Bankacılık Zirvesi’nde şirketleri değişen dünyaya adapte edecek sunum ve taktiklerini anlattı. Etkinlikte bankacılık sektöründe inovasyona dayalı uygulamalarla yaşanan hızlı dönüşüm ele alındı.

Akbank’ın itelligence Analytics işbirliği ile gerçekleştirdiği, yeni teknoloji ve konseptlerin yakın takipçisi olarak kaynaklarının tek bir ortamda konsolide edilip, SAP BusinessObjects 4.1 upgrade sürecinin ilerleyişini anlattığı sunumuyla yer aldığı etkinlikte, genel müdürlük saha raporlaması ve bilgi güvenliği yaklaşımları paylaşıldı.

 itelligence-Akbank

itelligence Analytics Genel Müdürü Serdal Mermer: “Uzman ekibimiz ve edindiğimiz deneyimlerle şirketleri rakiplerinden farklılaştıracak projeleri hayata geçiyoruz. Bankalar özellikle tüm raporlama ihtiyaçlarını SAP İş Zekası Çözümleri ile karşılayabiliyor. Bu projeler sayesinde, finans sektörünün olmazsa olmaz müşteri karlılık, mevduat bazlı raporlama, kredilerin raporlanması, kredi kartları raporlaması, BDDK raporlamaları vb. ihtiyaçlarına; gizlilik, güvenlik, ve yasal düzenlemeler çerçevesinde en optimal seviyede cevap veriyoruz. Bu durum bankaların rekabet gücünü ve iş çevikliğini arttırmalarını sağlıyor.” Yorumunda bulundu.

itelligence Analytics, hizmet verdiği sektörlere dünya standartlarında teknolojik çözümler sunuyor. Özellikle bankalar iş zekası çözümleri sayesinde, analitik ve operasyonel verinin aynı ortamda sunulmasını ve raporlama ortamlarının konsolidasyonu sağlayabiliyor. Veri güvenliği çalışmalarını kolaylaştıran iş zekası çözümleriyle operasyonun dashboard’larda yönetimini daha da kolaylaşıyor.

TTNET’e En İnovatif Ekip Ödülü