6 Milyon Adet TP-LINK Ürünü Satıldı


2010 yılından bu yana Türkiye’de kendi ofisi ile faaliyet gösteren şirket, kısa sürede elde ettiği büyük başarılarıyla dikkat çekiyor.

IDC verilerine göre kablosuz ağ pazarında dünya lideri TP-LINK, Türkiye’dek  başarılarını da sürekli artırmaya devam ediyor. 2008 yılından bu yana Türkiye’de satılan TP-LINK ürün sayısı geçtiğimiz günlerde 6 milyon adede ulaştı.

2008 yılında distribütör aracılığıyla Türkiye pazarına giren TP-LINK, 2010 yılı sonbaharında Türkiye’de kendi ofisini açtı. Çok kısa bir süre içinde önemli başarılar elde ettiklerini belirten TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, “Zengin ürün gurubumuzla tüketicilere bol seçenek sunduk.

6milyon_k

Kaliteli Kablosuz ağ ürünlerinin uygun fiyata olabileceğini gösterdik. Böylece hem dünyada hem de Türkiye’de en çok satılan kablosuz ağ markası haline geldik” dedi. Mayıs 2014 itibarıyla Türkiye’de 6 milyonuncu ürün satışını gerçekleştirdiklerini söyleyen Dinçer, başta distribütörler olmak üzere iş ortaklarına ve TP-LINK Türkiye ekibine teşekkürlerini sundu. Tüm iş ortaklarıyla 10 milyonuncu satış için çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Dinçer, birkaç yıl içinde bu rakama ulaşacaklarına inandıklarını vurguladı.

Kablosuz ağ ürünleri üreticisi olan TP-LINK, modemden antene, internetin kapsama alanını genişleten çözümlerden kurumsal ağ ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Son üç yıldır açık ara dünya kablosuz ağ (WLAN) pazarının lideri olan şirket, Türkiye pazarında da tüm ürün gruplarıyla yer alıyor.  

LiveSmart ile Ofisler Daha Akıllı Olacak