Şimdi Huawei ve Oppo düşünsün! Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 3, 2022’de Şov Yapabilir!

Şimdi Huawei ve Oppo düşünsün! Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 3, 2022'de Şov Yapabilir!

Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 3; gelişmiş teknik detayları, yenilenmiş arayüzü, kullanışlı tasarımı ve tabii ki fiyat faktörüyle 2022’de katlanabilir ekranlı telefonlar arasında yıldız olabilir.

Lenovo Mobile Business Group’un Genel Müdürü Chen Jin, Çin’in önemli sosyal medya platformlarından olan Weibo’da verdiği bilgilerde, Motorola Razr 5G’nin halef üyesinin yolda olduğunu doğruladı. Yani evet, 2022 yılında büyük ihtimalle Motorola Razr 3 ile karşılaşacağız.

Katlanabilir ekranlı telefonlara yeni bir soluk getirmesi beklenen, bunu yaparken Motorola’nın geçmişteki karizmatik havasını da yansıtması beklenen telefon, özellikle Huawei, Samsung ve Oppo gibi üreticileri endişelendirebilir. Zira bu markalar da katlanabilir ekranlı telefon pazarında yer alıyor.

Motorola, istiridye kabuğu formda (dikey katlanabilir) katlanabilir ekranlı telefonu satışa sunan ilk şirketti. 2019 yılında çıkan bu telefonu, 2020 yılında 5G bağlantı özellikli sürümü izlemişti. Tabii haliyle biraz daha iyi teknik detayları vardı. İçinde bulunduğumuz ve yakında geride bırakacağımız 2021’de benzer bir hamle gelmedi belki, ama 2022’de Motorola Razr 3 ile çok büyük ihtimalle karşılaşacağız.

Şimdi Huawei ve Oppo düşünsün! Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 3, 2022'de Şov Yapabilir!

Chen Jin’in belirttiğine göre Motorola, bir süredir sessiz ve derinden ilerliyor. Firma, üçüncü nesil Razr telefon modelinde üç şey sunmak istiyor:

1. Daha iyi performans
2. Yeni ve daha kullanışlı bir arayüz
3. Geliştirilmiş ve rahat kullanıma uygun tasarım hatları.

Ayrıca analist Ross Young’ın belirttiğine göre yeni telefon, eski modellere kıyasla daha büyük bir ekranla gelecek.

Motorola Razr 5G’de 6.2 inç ana ekran ve 2.7 inç değerde dış ekran bulunuyor. Çipset tarafında Qualcomm Snapdragon 765G, ki orta seviyede konumlandırabileceğimiz bir çipset var. Pil değeri de, 2800mAh. İlk çıktığı dönemde 1400 dolar civarı bir fiyatı olan bu ürün, örneğin daha iyi teknik detaylar sunabilen ve daha uygun fiyata sunulan Galaxy Z Flip 3 karşısında çok güçsüz kalıyor. Z Flip 3, Snapdragon 888 çipset ve 1000 dolarlık satış fiyatı etiketi gibi detaylara sahip. Dolayısıyla Motorola Razr 3 ‘te daha iyi teknik detayların ve daha iyi bir fiyatlandırmanın olması gerektiğini söylemeliyiz. Üstelik bu kez orta ya da orta – üst seviye değil de, direkt “amiral gemisi” model olarak sunulabilir.

Chen Jin, Motorola Razr 3 ‘ün ilk olarak Çin’de satışa sunulacağını da şimdiden söylüyor. Henüz bir tarih ya da çıkış dönemi belirtilmese de, en erken olarak önümüzdeki yılın ikinci yarısında satışa sunulabileceği yönünde beklentiler var.

> Netflix Cem Yılmaz Diamond Elite Platinum Plus için Yeni Video Yayımlandı! Hadi, Hemen İzle!