Konftel Bluetooth Bağlantı Desteği ile Özgürleştiriyor

Konftel, kullanıcı esnekliğini artırmak için, video konferanslarda bağlantı kolaylığı sağlayan Bluetooth adaptörünü duyurdu.

.

Öncü konferans ve işbirliği üreticisi, Konftel 800 ve yeni Konftel 70 ses cihazlarıyla uyumlu olarak çalışabilen Konftel BT30’u geliştirdi.

USB dongle, Konftel konferans çözümlerinde geniş bant ses için kablosuz Bluetooth bağlantısını optimize etmek üzere tasarlanmıştır – bu, daha az kablo, daha fazla ses bağlantısı özgürlüğü ve daha kararlı ve güvenilir çalışma anlamına gelir. Ürün Konftel Türkiye distribütörü  Adam Bilişim’den temin edilebilir.

Konftel ile Kablosuz özgürlük

Ürün Müdürü Torbjörn Karlsson, yeni inovasyonun, daha yüksek performanslı kablosuz iletişimle birlikte 30 metreye kadar etkileyici bir menzili (eşleştirilmiş cihaza bağlı olarak) desteklediğini söylüyor.

Karlsson  ayrıca BT30’un nasıl daha fazla seçenek ve daha kolay kurulum sağladığını vurguluyor – özellikle de masaüstü bilgisayarlar ve standart dizüstü bilgisayarlar ile birlikte Konftel’in video kitleri için beğenilen OCC Hub’ı aracılığıyla.

“Bluetooth’un özellikle dizüstü bilgisayarlarda kalitesi ve kararlılığı büyük ölçüde değişkenlik gösteriyor, bu nedenle Konftel BT30 daha stabil ve daha kaliteli ses bağlantısı sağlıyor. Aynı şekilde, standart USB ses kablosunun kablosuz bir alternatifle değiştirilebildiği OCC Hub’ımız aracılığıyla konferansı olabildiğince basit ve kolay hale getirmek için ortamımızı mükemmel bir şekilde tamamlar.Konftel BT30

Bu, ses iletimlerini kablosuz hale getirerek oda yerleştirme seçeneklerini genişletebilir.

BT30, toplantı odaları ve küçük/orta büyüklükteki ortamlar için Konftel’in C2070 ve C5070 video kitleriyle uyumludur. Yeni adaptör aynı zamanda Konftel C20800 Hybrid ve C50800 Hybrid, birinci sınıf video işbirliği çözümleri için de idealdir.

BT30, kullanıcıların optimum kurulumu belirlemelerine ve bağlantı dahil olmak üzere herhangi bir görüntülü toplantı senaryosunun farklı dinamiklerini anlamalarına yardımcı olmak için geliştirilen özel etkileşimli oda tipi kılavuzunun ardından geliştirilmiştir.

Konftel’in genişletilmiş ürün portföyü, videonun her yerde ve her yerin de video olduğunu vurgulayan, tüm oda tipi ihtiyaçlarına cevap veren işbirliği çözümlerine dayanmaktadır. BT30, gelişen ürün yelpazemize yeni ve hoş bir eklemedir.

Konftel bir endüstri öncüsüdür ve tüm kullanıcılarımızın net bir iklim bilinciyle konferans yapabileceği anlamına gelen Climate Neutral sertifikasına sahip olmaktan gurur duyuyoruz.”

İlgili Haberler

>> Konftel ‘Eksiksiz Video Çözümleri’ Tasarısını Güçlendirecek Oda Tipi Kılavuzunu Tanıttı

. . . . .